Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna Forum Chrześcijańskie
Aby wszyscy stanowili jedno Jn 17,21
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Vassula Ryden - cytaty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Objawienia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość






PostWysłany: Nie 12:29, 09 Sie 2020    Temat postu: Vassula Ryden - cytaty

Vassula Ryden - cytaty


"Prawdziwe Życie w Bogu"


"...udzielę ci zadowalającej odpowiedzi na twoje pytanie."

"Szczęśliwy człowiek, który kocha to prorockie Orędzie."

"Przyszedłem dać poprzez ciebie Moje powszechne Orędzie Pokoju i Miłości, aby objawić całemu stworzeniu Moje Najświętsze Serce oraz to, jak bardzo was kocham."

"Jeszcze bardziej oderwę cię od trosk doczesnych."

"Bądź jak gołębica, która wzbija się w górę, w powietrze, ponad tymi wszystkimi wrzawami i podziałami."

"Szczęśliwy człowiek, który rozmyśla nad Wolnością, jakiej Ja mogę udzielić"

"Ofiaruj Mi życie jak dobry żołnierz, gdyż zwerbowałem cię do tej Świętej Bitwy, abyś zwalczyła błąd i była zagrożeniem dla szatana i całego jego królestwa."

"Będę ich nauczał i rozproszę ich błędy."

"Stworzyłem was, ponieważ kocham życie."

"Szukajcie Światłości, a Światłość was nie zawiedzie."

"...jak kwiaty czerpią życie ze światła, tak i was, umiłowani, zaleje Moje Światło, abyście doznali ożywienia."

"Wszystko to, o czym wam mówię, wkrótce się wypełni, a ten kto przez wszystkie te lata was miażdżył, rozluźni swój uścisk Wszędzie posieję miłość! Nie będzie już potykania się w ciemności."

"Pewnego dnia, Moje dziecko, nie zobaczysz nic więcej tylko Światłość, tylko Światłość!"

"Ich grzechy ulotnią się, jak znika szron w słońcu."

"Nie lękaj się, Ja cię poprowadzę. Nie zawiedziesz Mnie, bo Ja wskażę ci drogę."

"Mój Duch zaraz cię ogarnie."

"Pozwól Mojemu Świętemu Duchowi uprawiać ziemię i uczynić w tobie ziemski Eden."

"Jeśli nadchodzi jakaś przeszkoda, pamiętaj, że dopuściłem ją dla Mojej Chwały."

"...pozwól, że odpowiem na pytanie znajdujące się w twoim sercu."

"Szukajcie prawdy."

"Próbujcie odkryć, czego wam brakuje i czego Ja od was oczekuję."

"Bóg kocha was wszystkich ponad wszelkie wyobrażenie."

"...szczerość zdemaskuje zło"

"Przychodzę do was sprawdzić waszą znajomość Mego Słowa."

"...chodźmy ożywić innych."

"Kościół ożyje"

"Moje Orędzia was ożywią."

"Nie jest łatwe zadanie zjednoczenia Mojego Domu, nie mówiąc o jego ożywieniu!"

"Ożywiaj Mój Dom, jak Ja ożywiłem twój."

"Wznoszę twoją duszę, aby osiągnęła najwyższy poziom świadomości."

"Odzyskujesz teraz świadomość."

"...dziecko, wprowadzę cię w głębokie tajemnice."

"...przyzwyczaili swe kroki do podążania za Odstępstwem. Mają za przewodnika i towarzysza drogi Racjonalizm – Broń do zwalczania Mojej Boskości;"

"Pracuj dla Światłości, co oznacza pracę dla wywyższenia Mojego Krzyża. "

"Zaprawdę powiadam ci: kto Mnie dobrowolnie przyjął – nawet dopiero teraz, kiedy mówię – jest błogosławiony, gdyż przeze Mnie otrzyma poznanie i Mądrość w sposób tak cudowny, jakby przeczytał wszystkie Pisma!"

"Przyszedłem ożywić ten migocący płomień miłości, zanim Fałszywy Prorok zupełnie go zgasi..."

"Ja, Bóg, udzielę ci Mojej Siły i pamięci, abyś zapamiętała wszystkie Moje Pouczenia, które usłyszałaś od Mądrości."

"Czyż nie powiedziałem, córko, że Moje Słowo ze strumyka poszerzy się w rzekę i że ta rzeka zacznie płynąć szeroko i wzrastać, aż przekształci się w ocean: w ocean Miłości?"

"Niech rozszerza się Moje Słowo."

"Błogosławieni, którzy będą rozszerzać Moje Słowo."

"Posłuchajcie: kogo z was zachwyca Życie Wieczne?"

"...wszystko będzie doskonałe!"

"Miej pokój."

"Miej Mój Wieczny Pokój."

"Ja jestem Oceanem Pokoju."

"Mój Pokój powinien być jedyną rzeczą, jaka wychodzi od ciebie, Pokój Pana."

"Zawarłaś teraz pokój z Bogiem."

"...Niech ich grzechy będą jak wody, które odpłynęły daleko."

"Mój Zwój jest zapisany, gotowy do spożycia."

"Sprawiedliwość jest już gotowa wylać się jak woda, a Mój Duch jak nie dający się pomniejszyć strumień..."

"Mój Święty Duch buduje, odnawia i upiększa..."

"Oświecam tych, którzy okazują szczerość."

"Dopóty nie zamilknę, dopóki nie zostanie uwielbione Moje Ciało i całkowicie odnowiony Mój Kościół."

"Wielkie rzeczy mam do powiedzenia Mojemu stworzeniu, które je upiększą."

"Sprawię, że Mój Głos będzie słyszany wszędzie pomimo sprzeciwów."

"...wszyscy ci, którzy zostali wezwani do świadczenia otwarcie wszystkim mieszkańcom ziemi nie będą już więcej tłumieni, gdyż lud będzie jak wyschła ziemia, spragniona rosy Moich Słów..."

"Ukrywanie Mojego Głosu to grzech śmiertelny."

"Ode Mnie się dowiesz."

"Wchłaniaj ode Mnie, a nie od prochu."

"Będziesz pracować bez pośpiechu, spokojnie."

"Miłość zatryumfuje."

"Ja nigdy cię nie zawiodę."

"Cała władza pochodzi ode Mnie, a nie od ludzi. Podlegasz Mojej Władzy, która jest Jedną Jedyną Władzą."

"Vassulo, posłuchaj Mojego Głosu i trwaj w harmonii ze Mną: rozmyślaj nad Moim Absolutem."

"Twoje ciało będzie się poruszać pośród ludzi, lecz twoje serce i umysł będą oczarowane olśniewającą światłością Nieba."

"Ludzie mają skłonność do łatwego zapominania, że Mój Kościół zawsze będzie kierowany z wysokości a nie z niskości."

"Mówię wam więc, że nie przetrwa żadna ziemska władza ani żadne królestwo tego świata, które przeniknęły do Mego Kościoła."

"Mądrość nie będzie zwlekać, będzie uprawiać Mój lud jak rolnik i siewca."

"I tak, zachwycona tą kontemplacją, twoja dusza uniesie się na wysokości, kontemplując głębiny Mnie, twego Boga."

"Dawajcie posłuch raczej tym, którzy nie wzbudzają sporów przeciwstawiających się tajemnicom wiary, gdyż łaska Ducha Świętego, udzielana Moim wybranym, napełni radością tych, którzy ich posłuchają."

"Skąd będziecie wiedzieć, że to Ja mówię? Poznacie to po brzmieniu Wiedzy, jaką otrzymacie."

"Mój Kościół zawsze będzie wzrastał dzięki Duchowi Świętemu i nigdy się nie pomniejszy."

"Skąd zatem to zaskoczenie, gdy wzrasta łaska Ducha Świętego?"

"Kontempluj Moje głębokości, Moja umiłowana, i odpocznij na Moim Sercu."

"Ja trwam w tobie. To dlatego wcale nie słabniesz."

"Mój Duch będzie działał, aby odbudować Pokój wśród braci."

"Ja jestem Nieustannym Przypomnieniem Mojego Świętego Słowa."

"Rozpowszechniaj Moje orędzie, rozdawaj Mój Pokój i niech On króluje we wszystkich sercach."

"Bądź dobra wobec wszystkich osób i w każdej sprawie."

"Bądź wspaniałomyślna."

"Pokój wszystkim istotom na ziemi."

"Moje orędzia nie wyrządzają ci zła."

"Każda rzecz w swoim czasie."

"Czy, aby się uspokoić, czytałaś Ewangelię?"

"Zaufaj Biblii."

"Bóg chce dać te orędzia."

"Dla zdobycia wiedzy czytaj Pismo święte."

"Gdy zostaniesz napełniona Moim Świętym Duchem, wtedy będziesz umiała prowadzić do Mnie innych i będziecie coraz liczniejsi. To oznacza przyjęcie Mojego Świętego Ducha."

"Nauczę cię działać tak, abyś Mnie spotkała."

"Jezus pragnie, aby uczenie się stało się radością. On chce, abyś lubiła się uczyć."

"Pragnę twej głębokiej miłości."

"Czy jesteś gotowa Mnie słuchać?"

"Zawsze gdy czujesz się zaniepokojona, wiedz, że to nie Ja napisałem. Żadne orędzie, które cię niepokoi, nie zostało napisane przeze Mnie, Jahwe. Zawsze gdy czujesz się nieszczęśliwa, wiedz, że to nie pochodzi ode Mnie."

"Stworzyłem was, ponieważ kocham życie."

"Przyjmij to, co daje Bóg."

"Czyżbyście uwierzyli, że jestem Bogiem wojny?"

"Moje Słowo jest żywe, jak Ja jestem żyjący. Gdyby to nie było prawdą, nie byłoby was."

"Miejcie Niebo za mieszkanie."

"Dzieci, dzieci, wypieracie się Mnie, bowiem Ja, Bóg, nie pasuję do waszego naukowego świata, jaki sobie utworzyliście?"

"Przebywajcie w Mojej Światłości."

"Pamiętaj: zjednoczę was."

"Obalałem królów i królestwa, wyrównywałem drogi, aby Moje Słowo było poznane, Ja jestem ten sam."

"Bądź uważna, by rozeznawać i rozróżniać. Pracuj tak, a uczynisz postępy."

"Nie będę czekał na ujrzenie was spragnionymi."

"Przychodzę przynieść nadzieję wszystkim tym, którzy stracili nadzieję."

"Niech będzie błogosławione wasze życie i twoja rodzina."

"Przyjmij Moje Orędzie."

"Ja znajduję drogi, aby dawać Moje Orędzia"

"Ucz się, czytając Moje Słowo."

"Przyjmij sposób, w jaki cię prowadzę."

"Chcę, abyście byli święci. Jesteście jednak, umiłowani, jeszcze tak daleko od doskonałości, bo miłość pieniądza zakorzeniła się głęboko w tym pokoleniu."

"Moje Orędzie Pokoju i Miłości rozbroi Moich wrogów. Zaczekaj, a zobaczysz."

"Vassulo, napisz swe pytanie, bo wielu z was je stawia."

"Dałem wam spowiedników. Kiedy się przed nimi spowiadacie, Moi umiłowani, spowiadacie się jedynie przede Mną, wobec Mnie się spowiadacie."

"Pragnę, aby Moja Stolica Święta rozprzestrzeniała szeroko znaki, które daję, aby odżywiać świat."

"Bądźcie jak dzieci i wierzcie. Gdybyś dzieciom pokazała Moje Dzieła, które z nich zwątpiłoby, że to Ja piszę i prowadzę cię w ten sposób?"

"Jak możecie się zjednoczyć, skoro jesteście nieugięci?"

"Mówię ci: nawet jeśli Nieprzyjaciel rozszaleje się przeciw tobie, Ja wniwecz obrócę jego ataki. Rozdzielaj zatem Moje Orędzie, aby oczyścić serce tego pokolenia."

"Twoje pokolenie jednak nie potraktowało poważnie Moich proroków. Dziś ostatnią z ich trosk jest odzywanie się Nieba."

"Nic ani nikt nie powstrzyma rozpowszechniania Mojego Orędzia. Siej wszędzie."

"Posłuchaj Mnie: berła i trony nigdy nie robiły na Mnie wrażenia."

"Zaleję twoją ojczyznę Moim Duchem i wyleją Rzeki, popłyną strumieniami."

"Jakie stworzenie może się przeciwstawić Mojej Świętości i Mojej Mocy?"

"Żaden z rządzących światem nigdy nie sprawi, że zadrżysz."

"Rozdzielaj zatem Moje Orędzie, aby oczyścić serce tego pokolenia."

"Powiększaj Moje Królestwo przez dawanie. Udzielaj hojnie Mojej Niebieskiej Manny zgłodniałym i ubogim."

"Szczególnie w tych czasach proście stale, całym sercem o dary Mojego Świętego Ducha. On stanie się waszą Pochodnią, aby was ocalić od Śmierci i nie dopuścić do zachwiania się waszych stóp."

"Mój Duch Święty jest najważniejszy dla odbudowy Mojego Kościoła."

"Vassulo, powiedziałem ci, że wysłałem Moje Ostrzeżenia poprzez różnych proroków. Twoje pokolenie jednak nie potraktowało poważnie Moich proroków. Dziś ostatnią z ich trosk jest odzywanie się Nieba."

"Kroczcie ze Mną, w Moim Tempie."

"Ci, którzy nie rozpoznają Mojego Głosu, nie są Moimi owcami."

"Posłuchaj Mnie: czas jest niczym i nic dla Mnie nie znaczy."

"Bóg przychodzi obecnie do każdego, lecz wielu spośród was nie wierzy i dlatego właśnie nie ma między wami pokoju."

"Ciesz się, bo Mój Święty Duch, Prawdziwy Pośrednik i Pocieszyciel, zstąpi razem ze Mną, by bronić twej sprawy."

"Chcę, abyś ufała Mojej ogromnej Sile."

"Oto co przyszliście ujrzeć i usłyszeć. Serce uformowane przez Moje Słowa. One są wyzwaniem dla mocy zła oraz dominacji Złego, otaczają Moje Imię chwałą i uwielbieniem, pocieszając zniechęconych i strapionych, karmiąc złaknionych Moich Słów."

"Miej oczy otwarte, aby kontemplować Moje nieocenione skarby i cuda Moich Słów."

"Czy jest tu ktoś, kto celuje w poznaniu Boga?"

"Chleb pouczenia zstępuje z Nieba, ze spichlerzy Mego Ojca. Nikt nie może powiedzieć: 'Nie mam nic do jedzenia'. Oto daję wam go, aby nie kusiło was spożywanie tego, co trujące i śmiertelne, to, czego korzeniem jest świat."

"Przychodzę jako Przypomnienie Mojego Słowa."

"Ja, Pan, udzielę ci pokoju, którego tak pragniesz."

"Wkrótce nadejdzie światowy pokój."

"Buduj to, co ci dałem do zbudowania."

"Nie mogę lekceważyć błagania Moich dzieci."

"Ja jestem Autorem Mojego Orędzia i będę czuwał nad tym, aby szybko się rozszerzyło."

"Jeśli pozwolicie Mi być waszą Pochodnią i waszą Światłością, nie tknie was żadne prawo świata."

"Dopóki jednak będziesz miała oczy zwrócone na świat, dopóty nie ujrzysz, jak wielka jest Moja wspaniałomyślność, która właśnie wylewa się na ciebie, aby cię ocalić..."

"...pod tym samym niebem, pod którym żyjesz, znajdują się też drapieżne wilki ukryte pod owczymi skórami. One są fałszywymi prorokami, tymi, wobec których wzbudziłem w tobie czujność."

"Ogłaszajcie Moją Miłość wszystkim narodom."

"Nie pozostanę milczący, podniosę was wszystkich Moim Słowem."

"Dlaczego dziwicie się, gdy wasi młodzi mają wizje?"

"Ja jestem twoim Doradcą i zawsze przyjdą ode Mnie rady."

"Pragnę, abyś czytała Moje Orędzia w czasie spotkań modlitewnych."

"Niech się stanie, że Moje Orędzie tak się rozszerzy, tak się rozprzestrzeni, świadcząc samo o sobie, że Niegodziwość, Apatia, Ateizm zostaną wstrząśnięte i nawrócą się."

"Dni jednak uciekają i wkrótce zło osiągnie kres, zmiecione i oczyszczone Moim Ogniem Miłości."

"Ujrzysz Moją Moc, kiedy Moje Dzieło się pomnoży i poruszy świat pogrążony w grzechu."

"Ludzie prości są jak oddech; ludzie ważni – to złudzenie;"

"...twój umysł powinien być połączony z Moim..."

"Gdzie jest Światło, tam jest cnota."

"Ja jestem prawdziwą Lampą waszego ciała. Ona napełnia całe wasze ciało bogactwami i wspaniałościami Naszego Królestwa. Tymi skarbami i wspaniałościami są cnoty."

"Pamiętaj o tym, że nie ma żadnej granicy pomiędzy tobą a Mną..."

"Teraz bowiem nie ma już żadnej granicy pomiędzy mną a moim Stwórcą..."

"Ja uciszę głupców."
(2012)

"...nie próbujcie zagłuszać Mego Głosu ani Wołania Mojej Matki."

"Nie zajmuj się złymi."

"Ukażemy wszystkim narodom, że to oni zdobywali je siłą i wiązali, aby je karmić jeden dzień naturalizmem, a następnego dnia – racjonalizmem, zmuszając je do wypełniania ich prawa, chcąc podporządkować sobie Mój Głos."

"...ich stałe spory były najlepszym środkiem uśmiercania i uciszania Naszych proroków..."

"Ci wszyscy, którzy Mnie naprawdę przyjęli, nie wstydzą się Mnie ani tych niebiańskich znaków, ukazujących, że nie należą już do świata. Dziś rozpoznacie ich po gorliwości o Mój Dom..."

"Ten, który zawiera wszystkie byty, nie będąc zawarty w ich granicach..."

"Wzmocnię Moje Niebieskie Dzieła nad ludzkością."

"Spraw Mi radość przez ciągłe szukanie Poznania."

"Prowadzę cię, abyś ciągle miała świadomość Złego, który usiłuje zgubić dusze, karmiąc je swoją pychą. Uczę cię rozumieć, jak Zły jest zdradliwy."

"Moje Pouczenia powinny powodować twój postęp i oczyszczać twoją duszę."

"Nie traktuj Moich Pouczeń jako aktu pokuty; prowadzę cię, abyś nie upadła."

"Zanurzyłem cię w Naszych przejrzystych źródłach, żeby cię ożywić."

"Okryć cię Moim Bogactwem to dla Mnie błahostka."

"Niczego się nie domagam."
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Objawienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin