Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna Forum Chrześcijańskie
Aby wszyscy stanowili jedno Jn 17,21
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cyprian Polak - Orędzia smoleńskie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Objawienia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Śro 12:31, 14 Lut 2018    Temat postu: Cyprian Polak - Orędzia smoleńskie

Cyprian Polak - Orędzia smoleńskie


Z bloga proroka:

cyprianpolakwiara . blogspot . com


*************************************************************************************************


Orędzie Jezusa Chrystusa 24 X 2016. Smoleńsk. Delegacja wylądowała (awaryjnie) na lotnisku Smoleńsk Jużnyj


(Poniedziałek. Około 12.30) 24 X 2016


Cyprian:

Panie Jezu, to (jakiś) koszmar. Właśnie otworzyłem stronę „Prorocy o katastrofie smoleńskiej”. W tym Adama Człowieka. Ma imprimatur bp Dzięgi. W związku z tym bardziej muszę wierzyć (nie gniewaj się) tym orędziom niż własnym.

A tu Anioł Stróż Polski, Matka Boża powtarzają o katastrofie lotniczej, wypadku lotniczym, śmierci ludzi w samolocie. Pomyślałem, że dobrze Kościół robi, że z dystansem każde podchodzić do nowych orędzi, choć w wielu wypadkach blokują zapewne i masoni, zwłaszcza te dotyczące końca czasów.

I jeszcze na mnie trafiło, który tym się zajmuję od początku.
Na miły Bóg!

Pan:


Drogie dziecko (tak, chciałem abyś pisał) nie obawiaj się, że błądziłeś w ciemnościach. Gdyby w orędziu było o mistyfikacji zostałoby odrzucone i podważone, i inne.

Cyprian:

Ale dlaczego Matka Boża, Anioł Stróż nie powiedzieli tego w ogólny sposób. Przecież to sprowadza na kłamstwo. Matka Boska i Anioł Stróż tak nie mogliby.

Pan:

Skąd wiesz, że jest tak jak myślisz Ty i inni nieliczni. Wszystko na to wskazuje, prawda, ale czy tak jest na pewno? Czy nie mógł samolot z delegacją wlecieć do Rosji mimo wszystko? To może być po prostu zasłona, szereg zasłon danych po to aby ukrywać prawdę.


(przerwałem z własnej woli...)
(Potem szereg znaków wskazujących na sens tych słów i Matki Bożej).

Około 23-ciej.


Pan:

Tak dziecko, nie chcesz zmarnować swego dorobku. I pisałeś i mówiłeś o tym ludziom.

Uznałeś, że Rosja jest tu mniejszym złem niż Izrael, Niemcy, USA.
Czyż Bóg jest od tego aby rozplątywać to co splątały służby, które nazywacie specjalnymi, inspirowane szatańskim duchem?
Rosja, taka jaka jest teraz, jest nadal wielkim złem, zagrożeniem. Tak, jak powiedziała moja matka przefarbowali się, ale nadal chcą roznosić swoje błędy i podporządkować sobie Europę Zachodnią.


Cyprian:

Panie, jednakże to nie Rosja nas wykupiła za bezcen.

Pan:

Podporządkowują was jednak poprzez dostarczanie energii. Tak, jak miałeś znak od „jaszczurki”. Wszystkim w Polsce dotyczącym Smoleńska kierował rezydent GRU w Polsce. To ten starszy, reprezentacyjny mężczyzna, którego opisała jasnowidzka.

On też przygotowywał inscenizację na Siewierny przy współpracy z Polakami i Rosjanami. Przecież rezydent ma ludzi z kraju, których zwerbował.

Cyprian:

Ale to Amerykanie rozpoczęli Majdan i żydzi, chazarzy chcą rozbicia Ukrainy, aby utworzyć jedno państwo?

Pan:

- Rosjanie i w Ameryce mają swoich agentów, na pewno w większym stopniu niż Amerykanie w Rosji. Ukraina i Europa Środkowa to rosyjska strefa wpływów i Rosjanie nie pozwoliliby aby Amerykanie bez ich woli mogli tworzyć ten Majdan, czy Ukraińcy za amerykańskie pieniądze. Pozwolili na to bo to robili ich agenci amerykańskimi rękoma, aby w ten sposób zająć Krym i opanować Wschodnią Ukrainę. To działanie jest przeciw Polsce, bo pozbawiona wschodnich ziem Ukraina domaga się coraz bardziej wschodniej Polski. Tak, mają tu swój udział także Żydzi, jednak destabilizacja Polski najpierw przez Smoleńsk, co się nie udało, a tylko częściowo, a teraz przez napływ niechętnych Polsce Ukraińców jest na rękę Rosji.

Cyprian:


A żydzi nie pchają nas w wojnę z Rosją?

Pan:

Oni często są agenturą rosyjską. Będąc przeciw niej podgrzewają atmosferę na rozkaz swoich zwierzchników.

Rosja nie potrzebowała kraść polskich fabryk. Jej plany były bardziej dalekosiężne.

Cyprian:

Czy Niemcy słuchają Rosjan?

Pan:

Wbrew pozorom to Rosja chciała zjednoczenia Niemiec. Jej potężna wschodnioniemiecka agentura mogła połączyć się ze słabszą zachodnioniemiecką.

Niemcy realizują, oczywiście, po części swoje interesy, ale w znacznej mierze rosyjskie. Rosja pragnie je bardziej uzależnić od swojego gazu niż Polskę.

Cyprian:

Zatem udział Niemiec (o ile) w tzw. Smoleńsku to udział rosyjski?

Pan:

W znacznej mierze.

Rządzą największe państwa.
To nie Niemcy chcą tworzyć Euroazję ze stolicą w Astana (Satana) tylko Rosja.

Cyprian:

Rosja nie jest państwem rządzonym przez rodowitych Rosjan?

Pan:

Nie jest tak do końca. Rosja przyjęła masonerię i nikt jej do tego nie zmuszał. Wytworzyła własny, osobny rodzaj masonerii od nikogo niezależny. Nie tyle rządzą nią żydzi, ile masoneria.

Cyprian:

To rdzenni Rosjanie mordowali Rosjan tak okrutnie i w takiej ilości? W Radach Delegatów Robotniczych i Żołnierskich było 90 procent żydów z tego co wiadomo.

Pan:

Nie oni jednak decydowali tak naprawdę. Decydowała masoneria rosyjska. Ludzie chcą rządzić i z tego powodu są skłonni oddać się szatanowi niezależnie od narodowości.

Tak, Żydzi to naród, który niejako (nie wszyscy) oddał się szatanowi, dlatego można się nimi wysługiwać.
Podobnie to nie z poduszczenia żydowskiego zostali wymordowani lechiccy wojewodowie za króla Popiela (Pompiliusza), ale niemieckiego. Świeżo powstającego drapieżnego państwa.

Cyprian:

Żydzi nas jednak okrutnie mordowali, męczyli po wojnie.

Pan:

Tak, ale byli z nadania Rosji.


Ich satanistyczna nienawiść jest oczywista, ale to postawa sług silniejszego. Byli pod władzą Babilonu, Rzymu i jak wiesz wysługiwali się polskiej szlachcie. Byli wzgardzeni, ale i potrzebni do nieuczciwych zamiarów.

Cyprian:

Zatem wylądował samolot z delegatami (jakimiś) w Rosji?

Pan:

Tak, na lotnisku Smoleńsk Jużnyj.

Zrobiono awarię podwozia jeszcze w Polsce rękami państwa Izrael, z którym podpisany jest specjalny układ dotyczący Okęcia. Zrobiła to Rosja rękami państwa Izrael, czy jak wolisz Żydów.. Izrael ma specjalne prerogatywy w Polsce, po to między innymi aby Rosja mogła wykonywać taką dywersję. Dlatego Miedwiediew nie bał się przylecieć, bo to oni byli twórcami wszystkiego. Rękami swoich ludzi chcieli dokonać niesłychanego zamachu na przywódców, o ile by się to udało, wszystkich państw, by w atmosferze chaosu narzucić Europie swoją władzę.

Cyprian:

Matka Boska jednak do Adama – Człowieka {objawienia uznane przez Kościół, nihil obstat i imprimatur} powiedziała, że to żydzi kontrolują rządy na świecie i oni wprowadzają „Nowy Porządek Świata”.

Pan:

To prawda. Jednak nie kontrolują Rosji. Rosyjska masoneria chce wprowadzić Nowy Porządek Świata na własną rękę.

Cyprian:

To USA są lepsze niż Rosja?

Pan:

Poznajemy po owocach. USA nie stworzyły ateistycznego obozu, nie mordowały swoich obywateli w nieludzki sposób.

Cyprian:

Ameryka jednak wywołuje wojny i konflikty na całym świecie.

Pan:

Czyż wiele ważnych postaci USA nie jest agentami Rosji? M. in. podłożonych jak kukułcze jaja już jako dzieci.


Cyprian:

Ale Matka Boża mówi, że zmiana rządów w krajach jak Libia (domyślnie) inne, została już zaplanowana dawno przez Izrael [Orędzie Adama Człowieka luty 2012}.

Pan:

Jedno nie przeszkadza drugiemu. Rosja, rosyjska masoneria również pragnie chaosu. Prowokuje USA do wielu działań.

Cyprian:

Ale to żydzi przy Roosevelcie chcieli by USA wkroczyły do II wojny.

Pan:

Byli rosyjskimi agentami. Tak, mieli nadzieję na państwo Izrael, ale Rosji to nie przeszkadzało. Chciała by takie państwo było.

Rosja nie mogła sama połknąć całego zachodniego świata. Zobaczyła to i pragnęła by włączyły się Stany Zjednoczone.

Cyprian:

Ale Stany Zjednoczone są też masońskie.

Pan:

Prezentują, a raczej prezentowały cywilizację opartą na chrześcijaństwie. Przenikniętej mocno duchem masońskim, ale jednak chrześcijanie.

Rosja od czasów Tatarów, którzy ją podbili była państwem należącym do osobnej cywilizacji, jak opisał to Twój rodak Koneczny.
Do osobnej należą też Niemcy. A USA jednak, jak Polska, należą, czy raczej należały do łacińskiej.

Cyprian:

A hangar na Okęciu?

Pan:

Służby Rosji są dobrze zakamuflowane gdy idzie o wojskowe polskie sprawy. Zakulisowo trzymają tutaj duży nadzór. Owe szokujące rzeczy, o których ty i inni słyszą, o mafii w wojsku, to jest to przestępcza organizacja pod nadzorem GRU.

To GRU nie pozwala rozwijać się polskim wynalazkom i nie pozwalało. Jak wiesz o przypadku z lat 80- tych.
Tak, pomaga Izrael, inni. Ale to są ludzie Rosji. Rosja zasiedlała Polskę swoimi żydami by was ujarzmić {zapisane nieczytelnie słowo, prawdopodobnie „kontrolować”, „kontrować”?} , a przede wszystkim Zachód. Niech Cię nie zwiedzie antyrosyjskość Kaczyńskiego czy Macierewicza. Oni są głęboko zakamuflowanymi rosyjskimi agentami. Macierewicz podlega masońskiemu GRU, sam będąc masonem, Jarosław Kaczyński FSB, czyli dawnej KGB, NKWD.
W Rosji dlatego jest taki tygiel narodowy w elitach, by móc rządzić światem i by taki Żyd mógł czuć się jak u siebie w masonerii rosyjskiej. Gdyby byli tam sami Rosjanie byłoby to niemożliwe.


Cyprian:

Czy taki Lech Kaczyński był też agentem GRU, czy FSB, a może go w ogóle nie było?

Pan:

Te sfałszowane zdjęcia, które oglądasz to dzieło masońskiego GRU.

Cyprian:

Jakże rodziny mogą nie protestować oglądając swoich bliskich na sfałszowanych zdjęciach i same dają je do albumów?

Pan:

W ten sposób pokazują swoją władzę innym służbom, a równocześnie w sposób niezauważalny dla Polaków, na sposób masoński, psują przestrzeń publiczną, jej ducha, wprowadzają podświadomie strach i zamęt.

Cyprian:

W jaki sposób mogło być, że pasażerowie mogli mieć problem z nogami.

Pan:

Pomyśl. Jeśli samolot ląduje, uderza o podłoże bez podwozia to ucierpią najbardziej nogi, nie chroni ich fotel.

Cyprian:

A WTC?

Pan:

To zrobiła masoneria amerykańska i żydowscy sataniści z Izraela.

Cyprian:

A Rosja nie maczała tam swoich palców?

Pan:

Rosjanie mieli nad tym kontrolę, ale nie ingerowali.

Cyprian:

Wybacz Panie jeśli te zapiski nie pochodzą od Ciebie. Wiesz , że ja ich nie pragnę i chodzi mi tylko o to czy są Chrystusa.

Pan:

Biegną przez Twój umysł, ale są moje.

To, że miałeś sen ostrzegający cię przed pobytem w Rosji to było ostrzeżenie senne. To się może ziścić gdybyś pojechał do Rosji, także do dawnych Prus, które są obecnie pod władzą Rosji.


Cyprian:

Boże, bądź miłościw mnie grzesznemu.

Pan:

Nie grzeszysz przecież teraz dziecko.

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Idź spać, a przedtem odmów III część różańca.


( czwarta nad ranem).

Pan:

-Tak mój synu. Delegacja wleciała do Rosji i wylądowała na lotnisku Jużnyj, w Smoleńsku. Bez wypuszczonego podwozia. Na samym lotnisku, na betonie.


Cyprian:

Czy cała Delegacja, te 96 osób zaginionych, łącznie z załogą?

Pan:

Zamordowanych.

To wielkie tajemnice, sprawy (mój synu), które Ci zdradzam.
Tak, liczba to okultystyczna i syn generała GRU Dugin, szef masonerii rosyjskiej prawdę mówi, że GRU to zakon okultystyczny.

Cyprian:


Czy był tylko jeden samolot bliźniak?

Pan:

Jak Ci kiedyś powiedziałem, że nie zawsze rozumowe, słuszne z pozoru dociekania, pokazują stan rzeczywisty.

Cyprian:

A wizyta Petreusa i ludzi ( z nim) po co?

Pan:

To też wojskowa masoneria. Innego formatu, ale także. Im też zależy na ukryciu prawdy przed Polakami. Wiedzieli o 10. 04 tak jak Rosjanie wcześniej o WTC, ale nie zamierzali temu przeciwdziałać. To była manifestacja wobec Rosji, ich służb i ludzi w Polsce. Drugą rzeczą było to, że wykonywali konkretne działania.

Cyprian:

Jakie Panie?

Pan:

Oglądali to co robią Rosjanie w Polsce, monitorowali.

Podobnie jak Rosjanie obserwowali WTC i potem zastosowali to w innym wariancie 10. 04. 2010. Znana Ci jest historia z CIA działającym w Polsce, które zabiło młodego działacza Solidarności, który odkrył prawdę. Po prostu starali się być na miejscu, wewnątrz wydarzeń. A Rosji to nie przeszkadzało.
Wywiady tolerują się w pewnym zakresie i mogą być obok siebie, o ile to nie zagraża całościowemu planowi jednego z nich. Wtedy zaczyna się wojna, często niewidoczna przez postronnych, czasami przeradzająca się w prawdziwą wojnę.

Cyprian:

A co z Lechem Kaczyńskim?

Pan:

Lech Kaczyński był agentem Izraela i USA i po to aby go uratować wymyślono nagłą wizytę na Litwę.

Cyprian:

Czy go uratowano?

Pan:

Przyśnił Ci się jako zmarły, czyż nie?

Cyprian:

Był w ogóle Lech Kaczyński?

Pan:

To że są sfałszowane zdjęcia od dzieciństwa nie oznacza, że był tylko jeden brat bliźniak. To wydaje się logiczne, prawda, ale wcale nie musi tak być.

Cyprian:

Nie rozumiem. A prawdziwe zdjęcia? Dlaczego Amerykanie na przykład nie pokażą tego cyrku?

Wywiady, jak zauważyłeś, nie pokazują zwykle swoich metod opinii publicznej, do tego bezinteresownie. A już masoneria w nich zwłaszcza.

Masoneria anglosaska nie będzie więc tego demaskować.
Rosja robi takie rzeczy dla wywiadów innych państw po to by pokazać swoje wpływy w Polsce i jak Ci powiedziałem dla podstępnego trucia ducha w Polsce.
Ludzie nie zauważają, Ty zauważyłeś, zresztą ktoś Cię naprowadził.

Cyprian:

Jak to jednak może być, że nikt na przykład z przyjaciół Janeczka nie chwali się tym, nie opowiada, zdjęć nie ma ze ślubu itd.

(brak odpowiedzi)

Moje zresztą zmęczenie i znużenie.

Chwała tobie Panie
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Śro 13:41, 14 Lut 2018    Temat postu:

13 VIII 2017 cz. 1 Jeśli ja czegoś chcę a jest to poparte modlitwą wtedy można być pewnym otrzymania tego/ Brak ojca sprzyja homoseksualizmowi, lub niewłaściwe z nim stosunki. A Żydzi stracili Ojca, dostali zaś za ojca Lucyfera


00:30

Pan:

Zapisz dziecko

- Tak, jeśli ja czegoś chcę a jest to po poparte modlitwą wtedy można być pewnym otrzymania tego.

Cyprian:

- A skąd wiadomo Panie, że Ty chcesz?

Pan:

- Przecież o tym mówię.

Cyprian:

- A jak, Panie, nie wiadomo?

Pan:

- Prośby gdy idzie o dobre rzeczy nigdy nie są złe. Trzeba ufać Bogu. To wielki przywilej gdy zna się Jego wolę i można modlić się o wypełnienie Jej znając ją.

Cyprian:

- Chwała Tobie Chryste.

13 VIII 2017

Około 2 - giej w nocy


Pan:

Pisz dziecko


Tak, modlitwa w czasie czuwań nocnych w sierpniu winna być w intencji ocalenia Cię z zamachu. Zatem w potrzebnych intencjach będziesz się modlił w każdym innym czasie.

Zastanawiałeś się dziś, dziecko, kto dokładniej będzie stał za zamachem na Ciebie, a przede wszystkim czy będzie to ktoś kto reprezentuje obecną władzę w Polsce w tym i oficjalni przedstawiciele lub zwierzchnicy służb specjalnych.

Będzie za to konkretnie odpowiedzialny Antoni Macierewicz. „Zalazłeś mu za skórę” jak mówicie, najpierw dociekaniem w sprawie Smoleńska. W materiale „Posłanki Szczypińska i Kempa przyleciały 10.04 2010 samolotem” zarzuciłeś mu kłamstwo.

Wcześniej temuż człowiekowi bardzo nie spodobały się Twoje „Pytania o prezydenta i Delegację 8 - 10” i prawdą jest co ci powiedział mający nie wirtualne kontakty, wiekowy już badacz smoleński, iż drażnią go bardzo.

Wreszcie moje Orędzie gdzie wymieniam go jako służącemu GRU. Wytoczyć ci procesu nie może i nie chce. Przedstawia się wszakże jako katolik i to gorący. Zatem pozywanie do sądu kogoś kto ma Orędzia i jest katolikiem ośmieszy go podwójnie. Nawet „Wyborcza”, w tej sytuacji, stanęłaby po Twojej stronie. Tak synu sprawiłbym. Cóż synu. Po mojej stronie nie raz stawał Rzym, który przecież gnębił Izrael.

Nie mógł tego zrobić gdy nie był przy władzy. Teraz może. Orędzie z (podasz link)

[link do Orędzia]

przepełniło „czarę goryczy” jaką wylałeś na tego lubieżnika, wzorem wielu satanistycznych Żydów realizującego podsuwane przez szatana lubieżności na swojej płci, zwłaszcza młodzieńczej.

Tfu! Tak synu, to prawda. To jest ohydą zawsze w oczach Boga. Pamiętaj o tym. Przez to można być potępionym, a ściślej samemu się potępić, gdy w tej chwili śmierci nie okaże z tego powodu skruchy. A o to jest trudno.

Brak ojca sprzyja homoseksualizmowi, lub niewłaściwe z nim stosunki. A Żydzi stracili Ojca, dostali zaś za ojca Lucyfera. I jak sami sataniści mówią. Związek mężczyzn to nasz ślub, ślub szatana.

Lepiej byłoby pozbawić się męskości niż w ten sposób grzeszyć. Wtedy wprawdzie nie miałoby się zasługi walki o czystość, lecz nie byłoby się potępionym.

Cyprian:

- Myślałem, Panie, że za inicjatywą zamachu będą stały „nieokreślone” masońskie siły, illuminati, a nie mściwy Antoni.

Pan:

- Smile A jednak dziecko. Zawsze w grę wchodzą urażone ludzkie ambicje. Zaś Żydzi są i byli szczególnie mściwi. Czyż ta mściwość nie wyraziła się najpełniej we mnie?

Podobnie mściwy jest Putin też pragnący tej samej płci i to nie młodzieńczej jak Macierewicz, ale chłopięcej wprost. Oto mężowie stanu!

Cyprian:

- A Jarosław Kaczyński. Też Panie, powiedziałeś, że jest rosyjskim agentem- fsb.

Pan:

- Nie, dziecko, on w tej sprawie nie wykonywał żadnych działań. W Twojej sprawie. Za Smoleńskiem stoi, jak mówiłem, GRU, Ty zaś „nadepnąłeś na odcisk” człowiekowi tej satanistycznej organizacji.

Cyprian:

- Ale ty Panie mnie uratujesz?

Pan:

- Obiecałem Ci to i to bez względu jaki będziesz i co będziesz robił. Ale gdy jesteś na mojej drodze jest to szczególnie pewne. Gdy przyjdzie czas powiem Ci co robić.

Cyprian:

- Czyli słucha on rozkazów rezydenta GRU w Polsce?

Pan:

- Oczywiście moje dziecko.

Pytaj jeszcze dziecko.

Cyprian:

- O cóż Panie?

Pan:

- Wiem, dziecko, że już te sprawy, agentura, jak teraz pomyślałeś „nieco bokiem wychodzi”, ale taka jest Twoja rzeczywistość. Ja sam nie uczyniłem jej inną, a utwierdziłem ją podając Ci moje orędzie.

Cyprian:

- Panie ten człowiek od dawna nie wzbudzał mego szacunku.

Pan:

- Kiedyś jednak wzbudzał. Nie bądź zbyt dumny moje dziecko. Jest w strukturach „oficjalnej władzy” od początku „przemian” a przecież jeszcze wcześniej. Nie jest dla Ciebie „niegodnym” przeciwnikiem.

Skoro już tu Twa myśl biegnie to dopowiem iż rezydent GRU w Polsce nie macza w tym palców.

Nie szanuje przecież zbyt ministra Macierewicza. Nie będzie też jednak mu przeszkadzał.

Cyprian:

- Czyli kimś kto chce mnie zabić jest oficjalny gorący katolik.

Pan:

- Ironia losu, moje dziecko, jak mówicie?

Właśnie fałszywi, gorący katolicy będą was biczować i wydawać w synagogach. On jako mason zaś przyjmuje Komunię świętokradczo.

Zapisz dziecko

Cyprian:

- Cóż zapisać Panie?

Pan:

- Nie przywiązuj jednak do tego wagi. Kim jest i jaki jest. Zdradzam to, i potwierdzam też kim jest.

Chciałem abyś wiedział, że nie nieznane, nieokreślone siły na ciebie uderzą tylko konkretny człowiek. Zawsze jest to konkretny człowiek. Tak jak król bogaczy Rotszyld, który zgromadził wielką część majątku świata.

Cyprian:

- Ale jak na to pozwalają Panie? Żeby jeden człowiek miał taki majątek.

Pan:

- Jeśli jest to jeden człowiek to wiadomo kim jest i można mieć nad tym kontrolę.

Tak synu, mają Ci o których wspomniałem, którzy są „masonerią” od niemal pierwszych ludzi (podasz link)[link do orędzia Jezusa Chrystusa 4 marca 2017]

Cyprian:

- Nie chcą mu zagarnąć jego pieniędzy?

Pan:

- Ależ one są ich. On nimi zarządza, lecz nie może dysponować według swojej woli. W pewnych granicach może. Lecz tylko w pewnych.

Cyprian:

- Diabeł się zawsze chowa.

Pan:

- Otóż to synu.


Módl się teraz dziecko

Jak zawsze zmęczyłeś się dłuższym moim

dyktandem. Do tego jesteś w trakcie

nocnego czuwania.

Cyprian:

- Chwała Tobie Baranku

Pan:

- Smile


Około pół godziny później.


Pan:

Pisz dziecko

Cyprian:

- Cóż pisać Panie?

Pan:

- A co chciałbyś moje dziecko?

Cyprian:

- Chciałbym zapisać to co Ty Panie teraz najbardziej chciałbyś, tak czuję.

Pan:

- Wiem dziecko, że tak czujesz.

Cóż, ja Bóg pragnę dusz, a jeśli chodzi o przekazywane moje słowa. Nie mam ograniczeń. Dlatego daję człowiekowi możliwość jak Tobie, co chce usłyszeć, gdyż wiem, że to nie będzie niezgodne z moim pragnieniem.

Cyprian:

- Dziękuję za zaufanie Panie. Nie czuję się w żaden sposób kimś takim. Tym bardziej, ze mi pokazałeś moją nędzę, a jest na pewno większa.

Pan:

- O wiele większa, dziecko:) i ją mi też ofiarowujesz.


Pisz dziecko

- Zamach na Ciebie będzie lecz odsłonimy tę brudną grę.

Cyprian:

- Tak Panie?

Pan:

- To co zakryte trzeba odkryć.

Napisz też dziecko o tym wynalazku, którego wdrożenie uniemożliwiło GRU.

Cyprian:

- Gdzie Panie?

Pan:

- Gdzie chcesz synu.

Cyprian:

- Dobrze Panie.

- Jak ją Panie odsłonimy?

Pan:

- Pokażę Ci dziecko.

Cyprian:

- A teraz?

Pan:

Powiedziałem jeśli wrogowie Polski zechcą Ci zrobić krzywdę odsłonię nowe zasłony tajemnicy smoleńskiej.

Cyprian:

- Tak Panie.

Pan:

- Smile

Zatem pytaj dziecko.

Cyprian:

- To bieda, Panie, że to już nad ranem a ja jestem znużony.

Pan:

- To musi wykuwać się w pewnym trudzie. Pytaj.

Cyprian:

- Ile osób było w Delegacji, która wylądował na Jużnyj.

Pan:

- Nie jest istotna, dziecko, dokładna liczba osób. Powiem jednakże iż była to ponad połowa.

Cyprian:

- Ponad połowa łącznie z załogą?

Pan:

- Tak dziecko, łącznie z załogą.

Cyprian:

- Powiedziałeś, Panie Jezu (link do orędzia), że loty do Rosji były, ale nie było jednej Delegacji.

Pan:

- Tak. Przylecieli do Rosji i wylądowali na Jużnyj także ci co przeżyli.

Cyprian:

- Czy jeszcze jacyś na Jużnyj wylądowali innym samolotem, których także zabili?

Pan:

- Nie, dziecko.

Cyprian:

- A na innym lotnisku w Rosji?

Pan:

- Tak dziecko, skierowali samolot na inne lotnisko.

Cyprian:

- To znaczy pilot?

Pan:

- Tak, gen. Błasik sam siedział za sterami Jaka. Oto jak prawda miesza się z kłamstwem.

Cyprian:

- Czy tam była generalicja?

Pan:

- Tak dziecko, ale nie cała.

Generał Potasiński i [admirał] Karweta zostali zamordowani w Polsce.

Cyprian:

- A ojciec młodego Płażyńskiego?

Pan:

- Też został pochwycony w Polsce.


- Pytaj dziecko.

Cyprian:

- Czy dolecieli na to lotnisko?

Pan:

- Zostali zestrzeleni.

Cyprian:

- I zginęli wszyscy w samolocie?

Pan:

- Tak, Rosjanie byli wściekli, bo chcieli ich przechwycić.

Cyprian:

- Po co te cyrki z gen. Błasikową, która relacjonuje, że cała grupa pułkowników odprowadzała jej męża na lotnisko, ale nie ma żadnych śladów tych pułkowników poza jej słowami.

Pan:

- Jakikolwiek konkret, tutaj, dziecko, mógłby naprowadzić na ślad „generalskiego jaka”.

Cyprian:

- Czy to ten trzeci jak co miał być w hangarze?

Pan:

- Tak, dziecko.

Generalicja wystartowała później od reszty Delegacji. Dowiedziała się o niebezpieczeństwie i chciała się ratować. Dowiedziała się już poza granicami Polski.

Cyprian:

- A wątek czeski Panie?

Pan:

- W Czechach też jest silna rosyjska agentura.

Cyprian:

- Czy zabito ludzi w hangarze i potem zrzucono ich do jego podziemi?

Pan:

- Sprowadzono ich podstępem pozorując to zamachem terrorystycznym ogłoszonym 9 kwietnia wieczorem.

Cyprian:

- I zabito tam?

Pan:

- Tak synu. Tunel zawalono. Są tam trupy tych Delegatów. Jak powiedział generał [Czaban] „I tylko krew woła szukając ujścia”. (podaj synu pełen tekst jego wypowiedzi).
"Ludzie pytają, jak się czuję. Odpowiadam - fatalnie - tak jakbym został w ciemnym przejściu podziemnym wrzucony do szczeliny, zasypany kamieniami i jedynym moim pragnieniem jest, aby krew wypłynęła na powierzchnię i wskazała miejsce zbrodni".

Cyprian:

- Ilu ich było Panie?

Pan:

- Tych, którzy znaleźli się w hangarze było więcej niż tych, których zabito. Jak słusznie zauważyłeś w swoim czasie: program o nazwie Hala Odlotów ze stylizacją studia na Hangar, a nie Halę Odlotów, był szyderstwem z tej sytuacji.

Cyprian:

- Jakie to obrzydliwe Panie. Kłamstwa, ale ciągłe aluzje do prawdy.

Pan:

- Tak oni to chcą robić dziecko i robią. To wzmacnia siłę takiego działania. Wzmacnia w sposób diabelski. Od czasów Adama i Ewy i grzechu pierworodnego on kłamie podobnie. Trochę prawdy aby ją zmanipulować, zanurzyć w sosie kłamstwa.

Cyprian:

- Chwała Tobie Chryste

Pan:

- Tak dziecko, teraz czytaj Pismo w czasie tej nocy

czuwania a potem odmówisz jeszcze dziesiątkę

różańca i położysz się spać.

Cyprian:

- Dziękuję Panie Jezu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Objawienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin