Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna Forum Chrześcijańskie
Aby wszyscy stanowili jedno Jn 17,21
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cyprian Polak - tematyka Orędzi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Objawienia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pią 19:18, 13 Kwi 2018    Temat postu: Cyprian Polak - tematyka Orędzi

Cyprian Polak - tematyka Orędzi[b]


[b]Temat: Tragedia Smoleńska"Napiszemy o Smoleńsku. Bez wyjaśnienia tej zbrodni i obnażenia tego kłamstwa Polska nie może postąpić na drodze ku prawdzie, a tym samym ku Mnie."
(Cyprian Polak - orędzia)


Temat: Agentura


"Czy myślicie, że możecie w pełni oddać się Chrystusowi Królowi gdy rządzi wami agentura?"
(Cyprian Polak - orędzia)


Temat: Ostrzeżenia przed satanizmem


"Przypominajcie słowa o znamieniu Bestii. O znamieniu na rękę i czoło."
(Cyprian Polak - orędzia)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Sob 15:50, 05 Maj 2018    Temat postu:

Temat: Polska - naród wybrany.


Teraz narodem wybranym jest Polska. Zastanawiałeś się synu czy jest narodem wybranym i zastanawiałeś się czy narodem wybranym od dwóch tysięcy lat, zaraz po utracie wybraństwa przez Żydów. Przede wszystkim mój synu, jest narodem wybranym od chrztu. Jesteście też znakiem (od wtedy) dla innych. Ale zawsze byliście mi miłym narodem mój synu. (1.I.2017 r.)


Temat: Troska o najsłabszych.

Ciężki jest los mój synu lekarzy, którzy patrzą na pieniądze a nie dbają o swoich pacjentów, traktują ich tylko jako, byście powiedzieli, maszynkę do robienia pieniędzy. Och synu bardzo ciężki. Czytałeś o tym w wizjach, które miała Maria Simma. I tak jest synu. Ale gdyby ludzie byli przepojeni duchem modlitwy to i lekarze byliby inni. Gdyby było więcej modlitwy to byłoby więcej Łaski, spływałaby ona na nich. (1.I.2017 r.)


Temat: Polska starożytna.

Widzisz są odkrycia, jest odkrycie za odkryciem, teraz ostatnio słyszałeś i o hucie szkła sprzed dwóch tysięcy lat. Zmienia się obraz Polski przedchrześcijańskiej.
Tak dziecko, jesteście narodem starożytnym i Słowianie jeszcze przed moim narodzeniem emigrowali z waszych ziem z powodu przeludnienia i szukali nowych siedzib. To jest prawda dziecko, to jest fakt i ja mówię, że to jest rzecz nie do podważenia. (18.II.2017)


Temat: Nawrócenie Polski.

Niech ten Post będzie dla was czasem nawrócenia jakiego nie było w waszych sercach Polacy i jakiego nie pamiętają najstarsi żyjący z was. Uniżcie swe serca i prochem rozsypcie przede mną, przed moimi stopami. Chcę zdeptać szatana w was. Chcę go w was zgładzić. Nie może triumfować w waszym narodzie jeśli chcecie ocalić dusze i wasz kraj.(18.II.2017 r.)

Musi przyjść opamiętanie dla narodu polskiego. Każdy musi uderzyć w pokorę i pokutować. Uniżyć swego ducha i serce rozsypać w prochu przede mną. Każdy, bo wszyscy zgrzeszyli, jedni mniej , inni więcej.
Błogosławieni, którzy pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni. (22.II.2017 r.)


Temat: Odkłamywanie historii

Czyż nie słyszałeś niedawno i to nawet w programie TV Trwam obejrzanym przez Ciebie przypadkowo, ale ja chciałem byś go obejrzał: O tym, że daty historyczne, okresy są fałszowane aby nie zgadzały się ze zdarzeniami biblijnymi. A nauka oficjalnie czyż pasuje do potopu? Pokolenia po Adamie są wymienione. Jest grób Adama, jest grób Noego, jego rodziny. Gdzież jest potop w oficjalnej nauce? (24.II.2017 r.)


Temat: Film chrześcijański.

I z tego będzie rozliczenie – dlaczegoście zostawili film – film fabularny w rękach wrogów Kościoła. Kościół wycofał się z filmu. Zły przykład dał Watykan. Czyż jednak broni kto produkować Kościołowi danego kraju filmy? Filmy fabularne o budżecie jaki jest wymagany aby w gotowym dziele niczego nie brakowało. Czyż nie mógłby być taki choćby jeden film produkowany rocznie w Polsce gdzie podstawą byłyby pieniądze zebrane z tacy ze wszystkich kościołów? Film Chrystusowy i patriotyczny. Ale oni woleliby zapewne zaciągnąć kredyt... Bo czyż może może powstać dobre Boże dzieło aby nie dać się wzbogacić wrogom Kościoła?.. (25.II.2017 r.)


Temat: Tragedia Smoleńska (temat do osobnego opracowania)

Cieszę się też, że wielbisz mnie za ten przekaz w którym powiedziałem Ci o Smoleńsku. Plus drugi, który był uzupełniający gdy idzie o wiedzę. Tak dziecko. Powiedziałem dużo. Że nie wszystko? Wystarczająco. Potrzeba współpracy ludzi. Na bazie moich słów można lepiej rozumieć zdarzenie, także je ponieść w świat. Nikogo nie chcę potępić, także sprawców smoleńskich, ale ci którzy służą szatanowi sami wymierzają na siebie wyrok.
Wasze grzechy to sprawiły mój synu. Rosja jest krajem słowiańskim, ale straciła swego słowiańskiego ducha w znacznej mierze odkąd wpływ na nią wywarli Tatarzy. Nie jest i nie była oazą wolności. Jej czas się kończy, jak i wszystkich ziemskich potęg. (26.II.2017 r.)


Temat: Waleczność

O Polskę trzeba teraz więcej modlitwy. Niech ci którzy odmawiają za nią dziesiątkę różańca, odmawiają całą część. A jak kto może i cały różaniec. Jeśli nie codziennie to dwa razy w tygodniu. I modlitwa serca. I inne modlitwy za ojczyznę. Polacy porzućcie puste rozrywki. Zwłaszcza starsi do was mówię. Na waszych barkach i waszej modlitwie opiera się ratunek ojczyzny. Oddawajcie na jej intencje swoje dolegliwości, problemy, lęk przed śmiercią, nieposzanowanie was, brak sił. Wy winniście być moim głównym wojskiem. (26.II.2017 r.)

Wasze wyrzeczenia nie są tylko dla was i dusz waszych, ale i dla innych. Wojsko nie walczy tylko dla siebie. Żołnierze bronią wprawdzie i swoich siedzib, żon i dzieci, ale bronią też i innych. I wy bądźcie tacy. Brońcie innych, brońcie swego narodu. Przez wstrzemięźliwość wiele możecie uzyskać: Łask dla siebie i innych. Połączone to musi być (rzecz jasna) z oddaniem się Chrystusowi. (5.III.2017 r.)


Temat: Internet

Dzięki internetowi wiele rzeczy jest dostępnych za darmo. A wy młodzi, którzy czytacie te słowa dzielcie się ze starszymi, puszczajcie im filmy, drukujcie wedle możności tym, którzy z komputera i internetu sami nie korzystają. (26.II.2017 r.)


Temat: Dobra spowiedź

Nie zwlekaj ze spowiedzią życia. Znajdź codziennie czas. Dobrze abyś się wyspowiadał do niedzieli miłosierdzia. Najlepiej w tę niedzielę właśnie. Innym też to zalecam. Niedzielę miłosierdzia na spowiedź z całego życia. Może być wcześniej u ciebie i innych, ale niedziela będzie dobrym czasem. Kapłani mają wtedy, jak wiadomo, więcej obowiązków, ale jeśli będą wiedzieć odpowiednio wcześniej da się to zrobić. (18.III.2017 r.)


Temat: Kapłani.

Walczcie o księży. Módlcie się szczególnie za swoich księży proboszczów, także wikarych z waszej parafii aby stanęli po właściwiej stronie. Muszą być mocni. Nie mogą wahać się i oglądać się na obie strony. (28.III.2017 r.)


Temat: Waleczność

Chcę takich jak ty i innych, ale walczących o Prawdę i szukających Prawdy. Którzy są daleko ode mnie, odeszli lub nigdy blisko Mnie nie byli. Powiadam: wróćcie. (29.III.2017 r.)


Temat: Światłość

Nie lękaj się. Idź do światła. Szukaj światła, które daje wzrost i ogrzewa duszę. Tym światłem jest Bóg, jestem nim Ja. Ja jestem światłością świata. Kto idzie za moim światłem idzie dobrą drogą, właściwą drogą, jedyną drogą, która prowadzi do Zbawienia. Nie odrzucajcie Chrystusa, bo zostanie wam Ciemność. I może zamienić się ona na ciemność wieczną. (30.III.2017 r.)


Temat: Odkłamywanie historii

"Pisz dziecko

- O czym chciałbyś teraz porozmawiać synu:)

- Długo się zastanawiasz:)
- Tak Panie.
- Pytaj.
- Jeśli jesteś tak łaskawy Panie. Ile lat temu był potop?
- Hm dziecko. To pytanie, jak mówicie, na wagę złota. Jeśli podam ci datę: jedni nie uwierzą, inni będą wybrzydzać, jeszcze inni rozleniwią się i nie będą chcieli badać (ci, którzy to powinni robić i to jest ich praca. Powinni to robić także księża – naukowcy).
A i Ty synu może będziesz wątpił.
Zastanawiałeś się nad tym lecz nie są to dociekania uporczywe u Ciebie jak i kilka innych.
Patrząc na to co jest podane w Piśmie Świętym można to przecież policzyć.
- A to Panie, ze Ziemia miałaby mieć miliony czy nawet kilka miliardów lat?
- Jedno nie przeczy drugiemu. Czym jest dla Boga miliard lat? Bóg jest Panem czasu i jest ponad nim. Nie jest przecież zanurzony w czasie. Czas Go nie dotyczy, można rzec.(30.III.2017 r.)


Temat: Polska jako naród wybrany

Ariowie – Słowianie. Tak, to prawda. A wy jesteście plemieniem królewskim. Plemieniem Lechitów, tymi, którzy mają przewodzić Słowianom. Nie na zasadzie przymusu, ale na zasadzie Bożego wyboru i ustalenia jeszcze za czasów „pogańskich”. Gdyż ja jestem z waszego rodu. Ja Jezus Chrystus nie miałem w sobie wyłącznie krwi Słowian, ale miałem ją w dominującym stopniu, podobnie jak Ty dziecko. (3.IV.2017 r.)


Temat: Waleczność

A wy obywatele Rzeczpospolitej, potomkowie nieustraszonych Lechitów nie bądźcie tchórzami. Ja nie chcę tchórzów w Niebie. Uważacie się za obywateli, a chowacie głowy jak niewolnicy. I łatwo wam przyjdzie przyjąć niewolnictwo. Ciągle je przyjmujecie. A szczytowym wyrazem waszego niewolnictwa będzie przyjęcie mikroczipów pod skórę – to jednak skończy się dla was potępieniem. Nie chcecie walczyć o jedno, nie będziecie o drugie.
(9.IV.2017 r.)

Temat: Intronizacja


Jeśli nie będzie Intronizacji wedle życzeń które wyjawiłem przez Rozalię Celakównę, a o których w przekazach do Ciebie mówiłem, nie tylko, że Smoleńsk nie będzie wyjaśniony, ale zginiecie. Zginiecie. Nie łudźcie się.
Jeśli nie będzie Intronizacji wedle Mojej Woli. Oto Ja, Wasz Pan, który chce was suchą stopą przeprowadzić przez Morze Czerwone. Starożytni Izraelici przeszli. A wy chcecie przejść? Nie można równocześnie służyć dwóm panom. (9.IV.2017 r.)

Wolna Polska to Polska Chrystusa. Nie ma bez Chrystusa Polski Wolnej i silnej. Nawet gdybyście mieli broń atomową, rządzili się u siebie, nawet gdyby bali się was sąsiedzi, bez Chrystusa to będzie krótko żyjący kolos na glinianych nogach. Upadnie nim dożyje dni swej świetności. (9.IV.2017 r.)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Sob 16:24, 05 Maj 2018    Temat postu:

Temat: Objawienia

Potrzeba wielu proroków, bo lud ten jest bardzo oporny. (15.II.2015 r.)


Temat: Upomnienia dla Polski

Narodzie polski, co się z Tobą stało? Staczasz się po równi pochyłej. Kapłani, szczególnie pasterze Mego Kościoła, biskupi, arcybiskupi i kardynałowie. Co czynicie? Nawróćcie się i nie służcie złu. Nie pobłażajcie mu, nie bądźcie modernistyczni, ale wierni Tradycji Kościoła. (15.II.2015 r.)


Temat: Agentura i służby

Służby Rosji są dobrze zakamuflowane gdy idzie o wojskowe polskie sprawy. Zakulisowo trzymają tutaj duży nadzór. Owe szokujące rzeczy, o których ty i inni słyszą, o mafii w wojsku, to jest to przestępcza organizacja pod nadzorem GRU. (24.X.2016 r.)

To GRU nie pozwala rozwijać się polskim wynalazkom i nie pozwalało. Jak wiesz o przypadku z lat osiemdziesiątych. Tak, pomaga Izrael, inni. Ale to są ludzie Rosji. (24.X.2016 r.)


Temat: Apokalipsa, powrót Pana


Moja Apokalipsa została zmarginalizowana w moim Kościele. Czyż tego chcę, czyż zmieniam coś w moim Piśmie Świętym? (6.XI.2016 r.)

Żydzi wiedzieli kiedy ma przyjść Mesjasz, dzięki proroctwu. Czyż powtórne Jego przyjście nie będzie określone?" (6.XI.2016 r.)

Czyż mówię: Nawracajcie się, naśladujcie mnie, a reszta... co ma być to będzie? Czyż powiedziałem do apostołów kiedykolwiek gdy pytali mnie o ponowne moje przyjście i znaki, które temu towarzyszyć będą: Będzie tak i tak, ale nie należy się tym przejmować, ani nawet zastanawiać się nad tym. Co ma być to będzie. (6.XI.2016 r.)


Temat: Walka duchowa.

Musisz cały czas widzieć szatana. Mówiłem Ci, że musisz rozpoznać przeciwnika, wiedzieć jak uderza. Uderza więc w Twoje najsłabsze punkty. Musisz go widzieć, to znaczy zdawać sobie sprawę z tego, że on cały czas krąży. Jesteś coraz silniejszy, ale tym się nie uspokajaj i zachowaj dużą czujność. (8.XI.2016 r.)


Temat: Więź z Bogiem

Trwajcie we mnie – to wasz pokarm. Wy bądźcie we mnie, jak Ja jestem w was. Kogo teraz na Ziemi przyciągam przemożną siłą, ten pójdzie w moje ramiona gdy nadejdzie czas przejścia do domu Ojca. Powiem: Przyjacielu, wejdź do radości Twego Ojca. I poprowadzę go jak oblubienicę. Trzeba mnie pragnąć i pozwolić się przeze mnie pociągać. To jest klucz do sukcesu, by powiedzieć współczesnym waszym językiem. To jest sedno sprawy. Pragnąć Chrystusa. Czuć się niespełnionym i niezaspokojonym bez niego. Łaskę tę najlepiej zaskarbić sobie przez kochanie jego darów i atrybutów: Mego Miłosiernego Serca okolonego cierniami. Mej Najświętszej Krwi, Mych ran, Krwi i wody, która wytrysnęła z Mego Przebitego Serca. I wraz z tym wzrastać pragnieniem czynienia tego co Ja. Być podobnym do Mnie w pragnieniu ratowania dusz. Nie chcieć Mnie tylko dla siebie, ale pragnąć dla innych, zwłaszcza zagubionych owiec. (10.XI.2016 r.)


Temat: Rodzina

Małżeństwa powinny być święte, jeśli chcą przetrwać. Jak wiesz i wiedzą inni, w jednym domu powstaną przeciw sobie najbliżsi. Tylko święte małżeństwo zjednoczone ze Mną modlitwą, pokorą, pobożnością, ofiarą, miłością przetrwa próbę. Święte małżeństwo nie może się też zajmować wyłącznie sobą, dziećmi, utrzymaniem rodziny. Musi mieć ideę (chrześcijańską) w której realnie, fizycznie wychodzi do innych ludzi i spotykają się z nimi. Jak wiesz, prosiła o to moja Matka przez Annę Dąmbską. Skutki są do dzisiaj bardzo skromne, a i to powiedziane jest z dużą delikatnością. Małżeństwo, które w obliczu znaków i w czasie już Wielkiego Ucisku będzie się chciało zajmować wyłącznie sobą, choćby wszystko kierowało do Mnie, nie przetrwa. Kiedy nauczycie się być „hojni, uspołecznieni”? W Wielkim Ucisku dopiero? Czy nie za późno? A i czy wtedy będziecie? (25.XI.2016 r.)


Temat: Inteligencja polska


Inteligencji polska, co się z tobą stało? Gdzie twoje szukanie prawdy, Boga, gdzie twoje dociekliwości? W przypadku Smoleńska przecież nie wysilaliście (poza jednostkami) waszej inteligencji, a przeżuwaliście i przeżuwacie papkę medialną. Ale jesteście z siebie zadowoleni i macie o sobie dobre mniemanie, lepsze niż inteligencja polska z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych. Po to was uczyniłem polską inteligencją, abyście prowadzili ten naród wybrany. W sferze ducha, wespół z pasterzami i kapłanami. Natomiast w kwestii zadowolenia z siebie (i nie tylko) jesteście coraz bardziej podobni do faryzeuszy. Nauczyciele, jaki poziom reprezentujecie w swojej większości, gdzie wasz duch?Temat: Objawienia


Tyle do was mówię ludzie i słuchacie i drzemiecie. Lubicie dużo mówić i nie przeszkadza wam, gdy dużo mówią w środkach przekazu. Papkę z telewizora przeżuwacie bez skargi. Jeśli zaś Zbawiciel do was mówi, chcecie powiedzieć: Posłuchamy Cię innym razem. Jeśli spędzicie kilka godzin dziennie przy telewizorze, nie uznacie tego za stratę czasu. Czytać zaś pouczenia waszego Zbawiciela, czy opis jego życia – tego nie chcecie. Nie uważacie, że powinniście wzmacniać waszą wiarę. Nawet ciekawość wami nie powoduje. Choć do rzeczy złych ona jest. Gdy usłyszycie o jakiejś fałszywej Ewangelii, albo wyssane z palca i namowy złego ducha opowiastki o Mnie, o, wtedy wielu z was wypręża się jak rumak w biegu. Gdy jednak jest coś co jest zgodne z wolą Kościoła, czego nie ma w Piśmie Świętym (choć z niego wypływa) to was nie interesuje. I cóż z wami zrobić. Za każdego oddałem życie. Każdy jest pokropiony moją krwią. Każdy jest ofiarą dla Ojca. (26.XI.2016 r.)

Pragnij tych przekazów, skoro tak wyraża się moja miłość do ciebie. Odpowiadam na wiele twoich pytań synu, rozwiewam wiele Twoich wątpliwości. Czy pomyślałbyś kiedyś, że to jest możliwe w tym życiu? (1.XII.2016 r.)


Temat: Ostrzeżenie przed wiedzą tajemną


Moja Mama nie szukała wiedzy tajemnej. Miała wiedzę od Przedwiecznego. Jako Niepokalanie Poczęta miała ją w większym stopniu niż każdy człowiek na Ziemi aż do skończenia czasów. Jedna była tylko Niepokalana, z której zdjęto grzech pierworodny ze względu na przywilej Boskiego Macierzyństwa. I nie tylko na ten. To jest już wyjaśnione w teologii, więc nie muszę tego powtarzać. Moja Mama mając umysł, ze względu na doznanie Boga i pełnię łaski, przodujący, wśród ludzi, z pokorą znosiła to, że czegoś nie rozumie, lub nie jest pewna. Przyjmowała to, co Bóg daje będąc pełna Jego Łaski. Przyjmowała poznanie, które jej daje. Kobieca ciekawość, cecha odziedziczona po Ewie nigdy nią nie powodowała.(28.XI.2016 r.)


Temat: Intronizacja

Jeśli nie zostanę ogłoszony Królem Polski (dodaje Jezus: dokładnie taki tytuł – nie inny: Król Polski – te dwa słowa, żadne inne) to nie ostoicie się. Parcie wroga jest zbyt silne, by wystarczyło uznanie mnie za Pana i Króla w narodzie polskim i egzorcyzm na Jasnej Górze. Owszem, to są potężne pomoce z Nieba. Mieszają one szyki waszym, światowym wrogom, potęgom i ich ojcu Lucyferowi, ale nie wystarczą. Będą was bronić lecz w końcu upadniecie. Tylko wspólne królowanie z moją Matką jako Królową Polski ocali wasz kraj. Nie stało się tak dlatego, że nie ma nawrócenia serc. (28.XI.2016 r.)

Nie chcecie zwrócić się do Mnie pełnym sercem (pełnymi sercami) toteż nie możecie przyjąć Moich Łask, które wam w pełni daję. Popatrzcie, tak niewiele wymagam: Jezus Chrystus – Król Polski. Tytuł (dla mnie) Króla Polski. Biskupi, rządzący – władza ustawodawcza i wykonawcza, sądownicza, przedstawiciele stanów i lud wierny. Z nadzieją, radością, ale i pokorą.(29.XI.2016 r.)


Temat: Dzieła Boże

Jakakolwiek organizacja powstałaby, czy chce działać (prawdziwie) dla dobra Polski, musi przy okazji swojego aktu założycielskiego w kościele, przed Moim Obliczem, przed Przenajświętszym Sakramentem, najlepiej wystawionym i - o ile to możliwe - na mszy zamówionej w tym celu, zawierzyć organizację Niepokalanemu Sercu mojej Matki i mojemu. Powtarzam, bez tego nie próbujcie czynić dobra w przestrzeni społecznej. Tylko ze mną, tylko z moją Matką. Przed obliczem Boga Ojca, przed Trójcą Świętą w Tabernakulum. Najlepiej też byłoby, aby przynajmniej osoby zarządzające organizacją, codziennie gdy wykonują prace w jej ramach, jakąkolwiek działalność w jej ramach zawierzały to Bogu, sercom Jezusa i Maryi, a w nich oddawały to wszystko Bogu Ojcu. Bo od Niego wszystko pochodzi i wszystko jest Jego. Dzieci, musicie zmienić sposób myślenia i być przepojeni Boskim Duchem. Musicie być przepojeni prywatnie, aby móc działać publicznie. Dotyczy to także osób działających w przestrzeni internetu – jeśli wasze dzieło bezinteresownie służy Polsce, ma służyć wedle waszego przekonania, to codziennie gdy usiądziecie przed komputerem niechaj będzie zawierzone Bogu. Jak wiecie wszystko należy czynić na chwałę Boga. Cokolwiek robicie. Tym bardziej rzeczy mające służyć narodowi wybranemu – Polaków w czasach wielkiej zajadłości szatana wobec niego. Inaczej zginiecie i nie ostoicie się ze swoimi dziełami. (10,11.XII.2016 r.)
Boże dzieła są budowane na skale. To są skarby na wieczność. Starajcie się o Boże dzieła. Boże dzieła nie są to tylko dzieła przynależące do osób konsekrowanych, prowadzone przez Kościół. Boże dzieła to są także rzeczy prowadzone przez dzieci Boga, ochrzczone i żyjące wiarą, nadzieją i miłością. Starajcie się o nie. Chrześcijanin, który nie wykonuje Bożych dzieł, nie jest zieloną odroślą. Musicie zrozumieć w jakim czasie żyjecie. (10,11.XII.2016 r.)


Temat: Waleczność

Zwyciężaj z Chrystusem zwycięzcą. Swoje cierpienia i niemożności ducha i ciała ofiaruj Mi wielokrotnie w ciągu dnia, a Ja to wezmę jak kielich pełen wonności (o ile będzie ofiarowane z czystym sercem). Masz Chrystusa niemal kiedy pragniesz, który przychodzi do Ciebie w darze swego Słowa, nawet korzystając z tej chwili gdy mamy dla siebie ledwie około pół godziny. (21.XII.2016 r.)

Temat: Światłość

Pisz synu. Nie bój się moje dziecko. Przede wszystkim nie lękajcie się. Bóg jest Światłością. Światłości nie trzeba się lękać. Bóg jest wszystkim co macie. (27/28.XII.2016 r.)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Sob 16:25, 05 Maj 2018    Temat postu:

Temat: Polska starożytna

A teraz pisz dziecko.
Wrócimy do słowiańskich korzeni do korzeni lechickich.
Różnie nazywano przodków Polaków i różnie się nazywali. To wiecie. Wielu ludzi, zwłaszcza młodych, w Polsce interesuje się ostatnio tymi korzeniami.
Niechże jednak rozumieją, że Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osiągnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.
Dopiero nim jednak mogliście być w pełni gdy przyjęliście Chrystusa jako Boga w Trójcy Jedynego, współistotnego Ojcu, który ukrył się w małym kawałku pszennego pieczywa. (3.I.2018 r.)


Temat: Objawienia

Wiele jest spraw moje dziecko, lecz czy ludzie chcą moich słów? Tak, mała trzódka chce. A inni? Czasu jest niewiele. Przekazy te kieruję w znacznej części do tych, którzy poszukują. Lecz do nich przeważnie one nie docierają, lub jeśli docierają to uważają na przykład za jakieś manipulacyjne działanie struktur Kościoła (chodzi o tych, którzy chcą wrócić do pogańskiego słowiaństwa). Proszę was abyście docierali do tych ludzi. Jeśli (też) chcą sobie „wyrobić zdanie” o Chrystusie niech czytają „Poemat Boga Człowieka”. Jeśli chcą wypowiadać się na mój temat przywołując różne teorie wyssane z palca i z diabelskiego poduszczenia niech najpierw przeczytają.(7.I.2017 r.)


Temat: Różne pouczenia

Pouczam ja, poprzez Ciebie, także Polaków wobec ich bierności, jak na przykład akceptacja likwidacji publicznego telefonowania poza telefonami komórkowymi. Akceptacja rejestracji obowiązkowej telefonu komórkowego < chodzi oczywiście o numer na telefonu, w przypadku telefonu na kartę. C. P.> też jest z tym związana. Powiedziałem dużo z rzeczy, które Cię trapią. (29.I.2018 r.)


Temat: Ważne dla Polski

To was interesuje, o tym chcecie słuchać, a o tamtym już nie.
Czy domyślacie się o czym wam mówię? O jakiej rzeczy dotyczącej Polski? Prawda musi być pokazana światu choćby ta jak jest dostępna, a można było zrobić więcej.
Mówię wam o Smoleńsku.
Powiedziałem już dlaczego to jest ważne. Powiedziałem, że bez tego nie może być pełnej Intronizacji.
Weźcie to do serca.
(27.III.2017 r.)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Objawienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin