Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna Forum Chrześcijańskie
Aby wszyscy stanowili jedno Jn 17,21
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Matka Boża Różana - Objawienia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Objawienia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Sob 17:25, 14 Kwi 2018    Temat postu: Matka Boża Różana - Objawienia

Matka Boża Różana - Objawienia


Z pliku docx zsieci:


MATKA BOŻA RÓŻANA O SOBORZE WATYKAŃSKIM II


ROZPOCZĘLIŚCIE OD DOBRYCH INTENCJI


"Biskupi w Domu Mojego Syna, zbłądziliście. Rozproszyliście Nasze owieczki. Dołączyliście do wszelkiego rodzaju heretyków i fałszywych nauczycieli. Rozpoczęliście od dobrych intencji na waszym soborze, ale zostaliście oszukani w dążeniu do pokoju i braterstwa. Pozwoliliście wszelkiego rodzaju błędom wtargnąć powoli do Domu Mojego Syna, Kościoła. Musicie zrozumieć, że uruchamiacie powstanie Światowej Rady Kościołów, ale to nie będzie Kościół Mojego Syna. Będzie to kościół człowieka, kościół bez prawdziwego fundamentu".
(Matka Boża, 5.06.1976)


NIEZGODA I BRAK JEDNOŚCI


"Wielki sobór, sobór który wywołał niezgodę, brak jedności i utratę dusz, głównym czynnikiem za tą destrukcją był brak modlitwy.

Szatan zasiadł na tym soborze i obserwował swoje korzyści. Teraz gra w szachy z czerwo-nymi i purpurowymi kapeluszami, przesuwając je z wielką radością kiedy widzi przyspie-szające zło, i wszelkiego rodzaju ludzi szybko przechodzących przez drzwi Świętego Miasta i wszystkie ciała ekumeniczne".
(Św. Michał, 18.03.1976)


DRZWI OTWARTO


"O Moje dzieci, rozpoznawajcie, powtarzam, znaki waszych czasów. Szybko sprzedajecie się w niewolę. Wasz rząd i rządy świata są teraz pod pełną kontrolą agentów piekła. Siły 666 mocno okopały się w waszym rządzie, wśród kleru – waszych pasterzy, biskupów, nawet szatan wszedł na najwyższe sfery hierarchii Rzymu.

"Moje dzieci, II Sobór Watykański rozpoczął się od dobrych intencji, ale drzwi otwarto dla wszelkiego rodzaju heretyków, wywołując powolne zanieczyszczanie Wiary. Moje dzieci, teraz musicie obudzić z letargu swoich pasterzy! Oni oddali się nowej religii człowieka".

(Matka Boża, 25.07.1977)


WSZELKIEGO RODZAJU OBIETNICE


"Na II SW w Rzymie złożono wszelkiego rodzaju obietnice. Droga do piekła często wybrukowana jest dobrymi intencjami.

"Ostrzegałam was w przeszłości i ostrzegam znowu: nie możecie uzgadniać Wiary z wrogami waszego Boga. W wielu krajach na świecie wygląda na to, Moje dzieci – i mówię wygląda – że liderzy krajów komunistycznych pozwalają na religię według własnych zasad. To jest fikcja, Moje dzieci, przykrywka tego, że jest kontrolowana przez państwo. Machiny propagandowe wysyłają dużo propagandy oszukującej społeczeństwo i tych którzy chcą wierzyć we wszystko co podają media".

(Matka Boża, 13.05.1978)


SZATAN BYŁ OBECNY


"Zadając się z wrogami Mojego Syna nie zniszczycie Domu Mojego Syna, Kościoła! Nie nawrócicie wroga obniżając standardy. Musicie dawać przykład niezłomnej wiary.

"Zmiana! Po co zmiana skoro fundament przetrwał próbę czasu? To człowiek niezadowo-lony, chciwy i pożądliwy chce zmiany. Czy zmienia żeby doprowadzić człowieka do Boga? Nie! On zmienia żeby zabrać człowieka od Boga i oddać go Lucyferowi!

"Szatan był obecny, na wielkim soborze słuchał ostrożnymi uszami. Czekał na każdy ruch, i swoich agentów umieścił pośród was! Rozpoznajcie i odbudujcie swoją ścieżkę. Zostaliście oszukani. Jesteście na złej drodze. Odwróćcie się teraz, albo wysiejecie nasiona własnego zniszczenia!

"Ile ostrzeżeń otrzymacie zanim ręka waszego Ojca spadnie na was? Nie podaję daty całej ludzkości, a tylko kilku ludziom. Wszyscy którzy przyjmą daną wolno łaskę o którą proszą nie dadzą się złapać znienacka. Oni się przygotują. Cała ludzkość na ziemi powinna się przygo-tować na śmierć.

"Patrzymy na świat gdzie ludzkość hańbi siebie i Ojca, tarzając się we wszelkiego rodzaju żądzy i przyjemności, niegodziwości – nawet w Domu Bożym! Ona żyje jakby nigdy nie miała umrzeć. Żadne ludzkie ciało nie będzie wieczne, a dusza jest wieczna i będzie żyć na zawsze".
(Matka Boża, 14.08.1974)


INNY SOBÓR


"Obserwuj, Moje dziecko, co się wydarzy. Zwołają inny sobór. Och, ale szatan teraz Ma swoje plany. O bieda, bieda złemu człowiekowi – co się z nimi stanie!"
(Matka Boża, 1.02.1974)


JAK SZACHOWNICA


"Pasterze, ci którzy mają pod opieką Nasze owieczki, musicie teraz zatrzymać te zmiany, w których szukacie nowości, bo one niszczą młode dusze i rozpraszają Nasze owieczki.

"Powtarzam, Moje dzieci, wielki II SW w Rzymie, obietnice były wielkie, ale szatan zasiadł między wami i rozgrywał was jak na szachownicy.

"Dano wam fundament Wiary oparty na Tradycji i wiedzy proroków. Nie możecie rozpocząć tej nowej religii, bo ona doprowadzi do jednej religii, która nie jest Mojego Syna, która nie będzie mieć Jego prawdziwego fundamentu, i zabierzecie Ciało Mego Syna i go zhańbicie, nie przekazując już wiedzy o Jego boskości. Jakiego rodzaju brudne eskapady planujecie, wy małej wiary? Co się z wami stanie? Czerwone kapelusze upadły, a purpurowe wprowa-dzane są w błąd. Bieda, bieda, bieda mieszkańcom ziemi!

"Moje dziecko, nie ustawaj w pracy z powodu opinii człowieka. Wiedz, Moje dziecko, że to nie ty mówisz, a głos Nieba!" (Matka Boża, 5.08.1976)


MANIPULOWANY


"Jest teraz, Moje dzieci, wielki spisek złego na całym świecie – siły, kolumny złego. Człowiek nadał im wiele nazw – V kolumna. Zostały podzielone na różne partie polityczne, łącznie z komunizmem. O Moje dzieci, to tylko małe ramiona ośmiornicy, gigantyczny spisek złego, który zjednoczy wasz świat i Kościół Mojego Syna pod rządem despotów!

"W Rzymie, Moje dzieci, toczy się wielka walka o władzę, machina polityczna kontrolowana przez szatana. Będzie wojna duchów. Będzie biskup przeciwko biskupowi i kardynał przeciwko kardynałowi.

"Powtarzam, Moje dzieci, jak powiedziałam wam w przeszłości, że wielki II SW był manipulowany przez szatana. On zasiadł między wami i rozgrywał was jak na szachownicy.

"Co możecie teraz zrobić żeby wyzdrowieć? To proste, Moje dzieci: odwróćcie się i zacznijcie od danego wam fundamentu. Musicie przywrócić szacunek kapłaństwu. Musicie przywrócić szacunek dla waszego Ojca Świętego, papieża Pawła VI. Ostrzegałem was o wszelkiego rodzaju niegodziwości, błędach i oszustwach jakie wam przekazywano. Słuchajcie i działajcie zgodnie z danymi wam Moimi ostrzeżeniami!"

- Matka Boża, 15.05.1976

BEZ WIARY NIE MA POKOJU

"Będzie biskup przeciwko biskupowi i kardynał przeciwko kardynałowi, i szatan ulokuje się pośród nich. Jak w grze w szachy, on manipuluje dla swoich korzyści. Jak w grze w szachy, będzie rozgrywał kardynała przeciwko kardynałowi i biskupa przeciwko biskupowi.

"Na soborze w Rzymie, II SW, człowiek postanowił wykorzystać własne dewiacje do promowania pokoju. Rozejrzyjcie się wokół, Moje dzieci, i dowiedzcie się jaki pokój dano ludzkości. Nie będzie pokoju bez wiary. Nie będzie pokoju bez planu Bożego w sercach człowieka!"
– Matka Boża, 18.05.1977PRZEKRĘCONE WSKAZÓWKI

"Wielu, z powodu błędów wychodzących z dobrych serc Jana XXIII, papieża Pawła VI – wielu przyjęło przekazy i wskazówki dane na II SW i przekręciło je tak by im pasowały, czytając w Biblii własne słowa, albo znajdując wymówki do swojej grzeszności, przez Biblię".
– Pan Jezus, 1.07.1985

ZACZĘŁO SIĘ

"Tak, Moje dziecko, nawet na II SW, zaczęło się od najlepszych decyzji, ale wtedy szatan przejął to miejsce. I ze swoimi agentami doszedł na najwyższe stanowiska, najwyższą ligę hierarchii, aż smuci mnie mówienie, że wielu księży teraz jest na drodze do zatracenia i zabierają ze sobą wielu innych".
– Pan Jezus, 25.07.1985JAK OBIECANO W FATIMIE

"Moje dziecko i Moje dzieci, nie chcę tego wieczora mówić dokładnie ani dodawać do wypo-wiedzi Mojej Matki o faktach i tym co będzie. Ale jest jeden incydent który oburzył nas wszystkich w Niebie , o którym trzeba powiedzieć ludzkości, bo czuję w Moim sercu dla Mojej Matki, Jej wielkiej rany i smutku, że Jej Orędzie w Fatimie nie zostało w pełni ujawnio-ne ludzkości. Tego wieczora mówię do ciebie, Moje dziecko Weronika, do ciebie żebyś powiedziała światu, że ukrywanie faktu często jest destrukcyjne. I ten fakt będzie znany teraz, z Łucją albo bez, albo innymi, którzy nie mogą mówić bo są pod regułą posłuszeństwa wobec zwierzchników. Powtórzysz to, Moje dziecko, choć to może cię zszokować.

"Mówię tego wieczoru, jako wasz Bóg, że tamtego dnia, jako obiecano w Fatimie, szatan wszedł do mojego Kościoła na ziemi. Sprowadził ze sobą agentów – i sam szatan, kłamca całej ludzkości, zasiadł na II SW i manewrował wszystkich niewtajemniczonych by weszli i przekręcali Moje doktryny i przekręcali prawdę.

"W Fatimie Moja Matka próbowała ostrzec przed tym nadchodzącym wydarzeniem, ale kto chciał słuchać? Kogo interesowało słuchanie? Nie tych, którzy byli lata – ziemska lata dalej. Wtedy płakało całe Niebo, bo Ojciec Przedwieczny powiedział jak zostanie przyjęty Jego przekaz. Do tego dnia, do waszego ziemskiego roku 1986, nie dostaliście, Moje dzieci, pełnych tajemnic przekazanych dzieciom w Fatimie.

"Dlatego muszę wam to teraz powiedzieć. Jeśli obserwujecie i interesujecie się Moim Kościołem na ziemi, to nie muszę zbytnio się tłumaczyć, bo już wiecie o chaosie jaki szatan wprowadził kiedy wszedł do Mojego Kościoła. A dlaczego wszedł, mówicie? To chcę byście wiedzieli, Moje dziecko, i nie bali się tak jak teraz. I będziecie mówić za Mnie i Moją Matkę i Ojca Przedwiecznego w Duchu Świętym, będziecie mówić, że szatan jest w Kościele, Moim Kościele na ziemi. On wie, że jego czas się kończy.

"I jeśli uważacie, że widzicie rzeź już w Kościele, to najgorsze jeszcze przyjdzie, chyba że będziecie przestrzegać zasady dane wam przez Moją Matkę wiele lat temu, modlitwa, pokuta i ofiary. Swoim przykładem możecie uratować innych. Bo wkrótce nadejdzie na was wielka kara. Przyjdzie w dwóch częściach, Moje dziecko i Moje dzieci: III wojna światowa, jak i Kula odkupienia. Ich nie da się już opóźniać. Bo dobrzy wydają się zajmować swoimi sprawami, może pysznie. Nie chcemy oskarżać ani nakładać piętna na nikogo, ale wielu będzie siedzieć pysznie i niech inni składają te ofiary, pokutę i ofiary. Bo oni stali się zadowoleni, albo bo nie mają łaski by zrozumieć, że kiedy otrzymacie tę łaskę, wiele się od was oczekuje. Musicie jeszcze bardziej pracować by ratować swoich braci i siostry".

- Pan Jezus, 18.06.1986
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Sob 19:56, 14 Kwi 2018    Temat postu:

Vox Domini pisze o objawieniach San Damiano (Matka Boża):

(fragmenty)

Mała wioska w północno-zachodnich Włoszech....

Bardzo szczególna wioska, do której przybywa wielu pielgrzymów, wierzących, że Mammie Rosie objawiła się Najświętsza Maryja Panna. Dała ponad 1000 orędzi, ukazała się ponad 2000 razy i dokonała wielu cudów. Wszystko zaczęło się 29 września 1961 r., w Uroczystość św. Michała Archanioła, kiedy pokorna wdowa, umierająca, Rosa Quattrini (potem nazwana Mammą Rosą), doznaje nagłego uzdrowienia....

Słowa Orędzi są m.in. na portalu chomikuj . pl - user: OlaGordon
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Nie 10:49, 15 Kwi 2018    Temat postu:

"Czerwone siły nabierają tempa w Wiecznym Mieście Rzym. Wasz kraj, USA, oraz inne kraje świata, przez stopień kompromisu z komunizmem, popadną w komunizm."
(Matka Boża Różana, 10.02.1977)

"Kompromis nic wam nie da poza rozpaczą i smutkiem. Kompromis, Moje dzieci, was zniewoli.
(Matka Boża Różana, 10.02.1977)

"Minęło wiele lat, Moje dzieci, kiedy próbowałam was ostrzec w Fatimie. Moim przesłaniem wielu wzgardziło, odrzuciło je i ukryło przed światem, ale Mojego przesłania teraz nie da się odrzucić czy ukryć, bo doszliście teraz do punktu w waszym życiu, Moje dzieci, życiu na ziemi, kiedy wasze dni są odliczane"
(Matka Boża Różana, 10.02.1977)

"Moje dzieci, nie chcę wszczepiać strachu w wasze serca, ale nie mogą pozwolić byście szli do przodu nie wiedząc co się wokół was dzieje. Zapewniam was, Moje dzieci, że nie jest produktywne trzymanie prawdy przed wszystkimi i zastępować klimatu fałszywej nadziei i fałszywego pokoju."
(Matka Boża, 2.04.1977)

"Moje dziecko i Moje dzieci, skoro świat już nie uważa za ważne dla życia niemowlęta, to nie będzie uważał za konieczne życie osób starszych i chorych. To jest komunizm, Moje dzieci! Oni zniszczą osoby starsze; oni zniszczą nowonarodzonych, i zniszczą każdego kto stanie im na drodze. Oni mają jeden cel: podbić USA i wszystkie narody, aż, jak wachlarz, otworzy się i będzie graniczył ze wszystkimi krajami świata."
(Matka Boża, 14.09.1985)

"Prosiłam was wiele lat temu, Moje dzieci, prosiłam was, sercem Matki, byście trzymali się Moich zasad. Pojawiłam się w Fatimie. Moje dziecko, ilu faktycznie zna historię Moich objawień w Fatimie, Lourdes, Bayside, i inne, których nie wymieniam tym razem, bo inne, Moje dziecko, popadły w poważne błędy"
(Matka Boża, 14.09.1985)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Nie 11:00, 15 Kwi 2018    Temat postu:

"Kiedy przyszłam do Fatimy wiele lat temu, wiedziałam, że komunizm przejdzie przez świat niszcząc wiele narodów i atakując Kościół Mojego Syna. Dlatego złożyłam obietnicę, że jeśli papież, ówczesny papież i papież obecny, w jedności ze wszystkimi biskupami świata, wszy-scy razem jednego dnia - nie świat – i biskupi i papież zjednoczą się i będą się modlić o po-święcenie Rosji. Nie mówię tu o świecie, Moje dzieci; mówię o Rosji – Rosji, biczu ludzkości. Będziecie się modlić za Rosję. Jeden dzień musi być wyznaczony, w którym papież Jan Paweł II wraz ze wszystkimi biskupami świata połączą się jednego dnia, powtarzam, i będą modlić się za Rosję; albo Rosja nadal będzie biczem Boga. Rosja dalej będzie szła przez świat unicestwiając narody, miejsca i kraje"
(Matka Boża, 2.10.1987)

"Moje dziecko, oni mówią o tajemnicy jaką wypowiedziałam w Fatimie. Wyjaśnienie jest proste. Nie mogła być w pełni ujawniona z powodu drastycznego charakteru Mojego przekazu. Wielokrotnie ostrzegałam, że szatan wejdzie na najwyższe sfery hierarchii w Rzymie. Trzecia Tajemnica, Moje dziecko, jest o tym, że szatan wejdzie do Kościoła Mojego Syna".
(Matka Boża, 13.05.1978)

"Moje dziecko, proszę powiedz światu, głoś przesłanie jakie wydałam wiele lat temu. Jego większość dalej jest ukrywana – Orędzie Fatimskie. O Hiacyncie zapomniano. Oni zakopali Moje przesłanie, jak próbują zakopać Moje przekazy tu na tej świętej ziemi. Ale teraz jest za późno, Moje dzieci. Musicie ostrzec i obudzić kler. Oni są sprawdzani".
(Matka Boża, 25.07.1974)

"Moje dzieci, dawno ostrzegłam was w Fatimie, ostrzegałam was na różne sposoby na świe-cie, że nadejdzie czas kiedy wejdziecie na burzliwe morze, i będzie biskup przeciwko biskupowi i kardynał przeciwko kardynałowi, a szatan wejdzie pośród was. Będzie wami manewro-wał i ustawiał was i rozgrywał przeciwko sobie swoim planem zniszczenia Domu Mojego Syna."
(Matka Boża, 20.11.1976)

"Fatima, Moje dziecko. Jak wielu szukało i stosowało Moją radę… nawet ukrywając główną część Mojego Orędzia. I teraz to nadeszło, bo będzie biskup przeciwko biskupowi i kardynał przeciwko kardynałowi"
(Matka Boża, 7.12.1978)

"Rosja, ateistyczny kraj, Moje dzieci – Rosja, nie wierzcie w to co wam mówią ani co drukują w tabloidach. Rosja ma tylko jeden plan: zdobyć cały świat. Oni zrobią to bez serca czy su-mienia. Dlatego wiedzcie, że proszę was znowu, jako wasz Bóg w Trójcy, proszę byście kontaktowali się z Ojcem Świętym i prosili go różnymi sposobami o poświęcenie Rosji Nie-pokalanemu Sercu Mojej Matki. Tego nie zrobiono, Moje dzieci"
(Pan Jezus, 17.05.1986)

"Chciałabym tym razem, Moje dzieci, powtórzyć jeszcze raz o konieczności pisania, mówie-nia i spotkania z Ojcem Świętym w Rzymie, i błagam go by sprowadził Łucję i żeby powiedziała światu Trzecią Tajemnicę słowo w słowo, jak ja mówię wam każdego wieczoru pod-czas Moich objawień na terenie Bayside i Flushing Meadows"
(Matka Boża, 18.06.1986)

"Z powodu pychy, która jest gorszą barierą dla świętości, dużo silniejszą barierą dla świę-tości i pobożności, księża, z powodu waszej pychy – bo nie zamknęliście drzwi przed here-tykami jak was ostrzegłam; bo nie przygotowaliście się na szatana, przed którym ostrzega-
łam wiele ziemskich lat temu, zanim mógł wejść do Kościoła Mojego Syna by walczyć z Jego klerem – nie przygotowaliście się i nie strzegliście się przed tym atakiem. A teraz, jakie są owoce waszych działań: utrata powołań, Moje dzieci tracą wiedzę o Wierze, wszelkiego rodzaju grzech, perwersja i niegodziwości dokonywane na ziemi, dotąd aż wszyscy święci w Niebie będą wołać miłosiernego Ojca by położył kres tym niegodziwością. Coraz mniej czci oddaje się Mojemu Synowi"
(Matka Boża, 4.08.1979)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Nie 14:19, 15 Kwi 2018    Temat postu:

"Nie wolno wam brać Ciała Mojego Syna na rękę! Otwieracie drzwi na wejście złych duchów żeby bezcześcili Ciało Mojego Syna! Poświęcone palce prawidłowo wyświęconego człowieka Boga, księdza, umieszczą Mojego Syna w waszej buzi, i musicie wchłonąć Jego Ciało z dobrocią i miłością"
(Matka Boża, 22.03.1975)

"Komunia na rękę nie jest i nie będzie akceptowana przez Niebo. To jest świętokradztwo w oczach Ojca Przedwiecznego, i nie wolno go kontynuować, bo tylko powiększacie swoją karę kiedy kontynuujecie to na sposoby które okazały się być nieprzyjemne dla Ojca Przedwiecznego".
(Matka Boża, 30.06.1984)

"Proszę was, Moje dzieci – wiele razy pytacie Mnie w modlitwach, czy macie przyjmować Ciało Mojego Syna na rękę? Mówię – nie! I znowu nie bo jest powód!
(Matka Boża, 10.02.1978)

"Nie możecie oceniać wszystkich wokół, Moje dzieci, którzy przyjęli tę diaboliczną praktykę pod pozorem przywództwa. Nie, Moje dzieci, to narzucono żeby bezcześcić Mojego Syna, żeby odebrać Mu prawdę o Jego boskiej naturze. Nikt słyszący Mój głos nie może przyjmować Ciała i Krwi Mojego Syna na ręce! Kielich się odwróci, i skąpiecie się w Jego Krwi!
(Matka Boża, 10.02.1978)

"Był to, Moje dzieci, złowrogi plan z głębi piekła żeby usunąć spośród was wiedzę o boskości Mojego Syna".
(Matka Boża, 10.02.1978)

"Szatan, Lucyfer, przyszedł jako anioł światłości i umieścił swoich agentów pośród hierarchii Kościoła Mojego Syna i ich oszukał. Teraz dokonuje się wszelkiego rodzaju obrzydliwości na Ciele Mojego Syna".
(Matka Boża, 15.07.1978)

"Wielu podaje Moje Ciało w sposób który można tylko nazwać bluźnierstwem. Wielu przyjmuje Moje Ciało w Eucharystii w sposób znieważający Boskość, oraz promuje bezbożność, pogaństwo i nieczystość serca i czynów podczas Najświętszej Ofiary Mszy".
(Pan Jezus, 26.05.1979)

"Mój Syn zaufał tym których wybrał spośród ludzkości żeby reprezentowali Go – waszych księży. Nikt inny nie będzie przynosił ludzkości Mojego Syna! Nie będziecie plugawić Go w rękach kobiet, albo tych których nie przygotował Ojciec jako legalnie wyświęconych księży w domach Boga – lenistwo, zajmujący się światem i przyjemnościami ciała!"
(Matka Boża, 1.11.1974)

"Żadne brudne ręce nie mogą dotknąć Ciała Mojego Syna. Tylko Bóg może oczyścić ręce".
(Matka Boża, 7.09.1970)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Objawienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin