Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna Forum Chrześcijańskie
Aby wszyscy stanowili jedno Jn 17,21
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Synteza: Pozostałe cytaty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 12:41, 05 Lut 2017    Temat postu: Synteza: Pozostałe cytaty

Synteza: Pozostałe cytaty


Bóg mówi do nas przez nas. Przybędzie u nas wielu dobrze widzących, słyszących i dobrze rozeznających. Polacy czekają na Orędzia Pana. One muszą dotrzeć do całego Polskiego Narodu. To jest zadanie dla nas. Młodzież obudzi się i wiele spraw weźmie w swoje ręce. Jednego nam nie wolno: tracić nadziei i wiary w swój naród.

Wszelkie podziały, które powstają w Polsce w różnych miejscach, są dziełem przeciwnika. Pan zaplanował wielkie oczyszczenie w Polsce. Wkracza ze swoim Wojskiem do wszystkich urzędów, by działy się rzeczy Jego.

Polska jest ościeniem dla narodów, które pędzą w przepaść. Pan stworzył Polskę miodem i mlekiem płynącą. Przesłanie to w usta wybitnych patriotów włożył i choć dzisiaj pamięć wielu straciło, On pragnie przywrócic świetność dni, które dla Polski zaplanował.

Jak niewiele z tego, co od dwóch tysięcy lat czyni Kościół, zrobione zostało z Bożej woli, wedle Bożych planów. Cała reszta to plany ludzkich ambicji. Starano się usilnie, by gmach Kościoła był potężny, piękny, by miał silną władzę i znaczenie w świecie, tak jak gdyby świat był sędzią Kościoła, a nie Pan.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 13:15, 05 Lut 2017    Temat postu:

Pan umacnia nas słowami: "Dzieci moje, apostołowie mojej miłości, nie traćcie nadziei, nie traćcie siły. Wy to potraficie." Wsparcie Pana może być bezgraniczne, zależy jedynie od siły, stałości i wytrwałości naszej woli.

W kotłowaninie rządzących pozrywają się wszystkie nici, które nie mają początku w Bogu. Lud Pana poda rządzącym początek właściwy nici już pogubionych. Bóg wzywa nas do światłości, którą powinniśmy nieść wszystkim ludziom, którzy są w ciemności.

Pan jest naszym Pracodawcą. Wszyscy ludzie powołani są do budowania Królestwa Bożego na ziemi. Gorliwość naszych serc zmieni bieg historii. Każdy z nas staje się twórcą miłości, twórcą dobra, które z tej miłości powstaje.

Radość to siła. Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości. Trzeba uśmiechu, ludzie nie lubią walki ostrą bronią. Trzeba zachwycać świętością. W niebie jest tylko miłość. Trzeba mieć na myśli tylko dobro - wtedy uczynki nasze będą lepsze.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 13:35, 05 Lut 2017    Temat postu:

W niebie jest tylko miłość. Trzeba mieć na myśli tylko dobro - wtedy uczynki nasze będą lepsze. Czystość serca to czystość intencji. Trzeba pragnąć tylko jednego: wszystko i wszystkich zanurzyć w Bogu, który jest Miłością. Serce czyste sprawi, że zwielokrotniona będzie skuteczność naszej posługi wobec braci, bez wielu słów, bez wielu działań zewnętrznych, bez zabiegania i szamotania się w święcie.

Pragnieniem Pana jest, aby Jego lud żył we wspólnotach, a nie rozproszony pośród świata. Bóg powołuje, wzywa kapłanów, aby włączali się w dzieło Wieczerników. Niech Wieczerniki Modlitwy opaszą cały nasz Kraj. Potrzeba gromadzić święte dzieła, żeby się bronić przed możliwymi słabościami stworzenia.

Wiele znaków i Słów płynie z Nieba. Płyną jak deszcz mający ożywić serca, a tak wielu osłania je parasolami nieufności, lenistwa i krótkowzrocznej pychy. Nie zagłuszajmy w sobie wołania o Miłość. Niech rośnie i niech się potęguje. Czy pragniemy uciszać hałasy dookoła was, by słuchać w milczeniu i skupieniu wezwań z Góry?

Bóg potrzebuje ludzi, którzy stają się Miłością. Gorliwość naszych serc zmieni bieg historii. Każdy z nas staje się twórcą miłości, twórcą dobra, które z tej miłości powstaje. Pozwólmy się obdarować. Pan da nam na miarę naszego pragnienia i jeszcze więcej.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 14:53, 05 Lut 2017    Temat postu:

Bóg pragnie, aby nie ograniczać swoich marzeń, gdyż dla Niego możliwe jest wszystko. Niebo jest w tej chwili otwarte i wszystko, czego pragną i o co proszą nasze serca, może być całkowicie zaspokojone i spełnione. Pan pragnie dla nas wypełnienia wszystkich możliwości szczęścia, jakie dla nas wybrał. Miłość pomaga nam otrzymać to, co pragniemy mieć.

Umysły nasze spowija całun błędów. Pan chce nam dać samo jądro prawdy. On tak utwierdzi dusze nasze, że chociażby chciały się niepokoić, nie będzie to w naszej mocy. Zaufajmy Panu bezgranicznie, a przekonamy się, jak działa Boża Moc.

Będziemy coraz bardziej świadkami potęgi Miłości. To nie stary świat się kończy, ale zaczyna się nowy. Jeśli potrzebne będą liczne nawrócenia, powszechna odnowa dusz, przemiana dążeń i przejrzenie prawdziwe – będzie tak! Pora, aby odpowiedziały Bogu całe narody.

Od Boga płynie moc pojednania i właściwego spojrzenia na problem, który wydaje się nie do rozwiazania. Odkryjmy, do jakiego stopnia wszystko jest proste. Zobaczymy, jak wygląda odpowiedź Boga na nasze zaufanie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 15:09, 05 Lut 2017    Temat postu:

Pan nie zwraca się do nas, by o Sobie Samym rozmawiać, a o to zapytuje, co nas gnębi i przeraża. Przyjemna jest Jego święta potęga. On nie dominuję. Jego Obecność jest dyskretna, czasem nawet trudna do dotknięcia lub odczucia. Dzieje się tak, ażeby uszanować wielką wolność, którą Ojciec chciał dać każdemu z Jego ziemskich dzieci.

Przepisy na szczęście są w nas. Wystarczy pozwolić się kochać przez swojego bliźniego. Miłość jest tak prosta! Nie ma nic skomplikowanego w miłości. Wszystko, co jest skomplikowane, ma tylko jeden cel: zakłócić waszą egzystencję.

Przez nasze liczne, całkowite, bezwarunkowe i nieodwołalne „tak” dla Boga On właśnie kończy swoje dzieło stworzenia w nas. Wolna wola ludzka ma wielkie znaczenie. Wybór człowieka jest jego własnością.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 17:25, 05 Lut 2017    Temat postu:

To w naszym wnętrzu Pan buduje Kościół. Nakierowuje umysł i wolę ludzką ku budowaniu Kościoła Bożego na ziemi. Daje nam odkryć nasze miejsce w Kościele. Dołączajmy do grona tych, którzy żyją szczęśliwie w blasku Bożej chwały i uwielbienia.

Pan wydobędzie nas na górę, do Światła. Wspomagajmy każdego w naszym otoczeniu, kto będzie się budził. Niewiele daje radości samotne wzrastanie w świętości. O wiele więcej daje go wzajemne pociąganie się ku niebu.

Polacy opuszczający Ojczyznę szukając lepszego bytu materialnego co zastają w nowych miejscach? W Polsce trzeba budować własne szczęście, pracować dla niej, by się rozwijała, by rodziły się dzieci jako nowe plemię Polaków. Tu trzeba upatrywać naszej przyszłości i pomyślności. Tu budować nasze domy, w których żyć będziemy w szczęściu i radości, bo będziemy u siebie.

Dziś coraz trudniej spotkać rodziny, które oparły się ogólnoświatowemu modelowi korzystania z powszechnie dostępnych mediów. Zagłusza się ciszę, w której Bóg mówi do duszy głośną muzyką, nieustanną rozmową przez telefon, który dziś stał się zabawką nawet dla dorosłych.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 17:36, 05 Lut 2017    Temat postu:

Sprzedaż książek, które mówią o Bogu żywym, przebywającym z nami i wspomagającym nas, to właśnie efekt przebudzenia duchowego. Nieustanna walka o przetrwanie Bożego nauczania niech będzie dla nas najważniejszym zadaniem, wokół którego niech toczą się inne sprawy. To wielkie dobro, jakim jest nauczanie religii w szkole, domaga się szczerego i odpowiedzialnego zaangażowania.

Szukajmy gwiazdy przewodniej w swoim życiu i bądźmy gotowi pójść wszędzie tam, gdzie Pan poprowadzi. Rozglądajmy się za wszystkim, co dla nas przygotował. Zrozumiemy, co od nas oczekuje, bo Duch Święty wszystko nam wyjaśni. Tym, którzy zaufali Panu, daje On odczuć, jak słodka jest służba i starania dla Niego.

Wielkanocne dzwony ogłaszają zwycięstwo nad szatanem. Czas szybko mija i skraca się dystans, który dzieli nas od życia wiecznego. Ogrom Bożej miłości musi być wszystkim oznajmiony. Miłość leczy — trzeba zapamiętać to zdanie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 18:59, 05 Lut 2017    Temat postu:

Módlmy się o doskonałe wypełnienie Woli Bożej w Polsce. Czuwajmy nad swoimi grupami i nigdy nie zaniedbujmy dodawania im otuchy. Gdy dostrzeżemy możliwości działania, działajmy, bo to Pan Sam daję nam te możliwości. Bez Bożego potwierdzenia nic nie czyńmy.

Kto rezygnuje z tych Bożych dzieł, z ich uczestnictwa czy prowadzenia, odcina się od potężnego źródła Łask Bożych. Pan pragnie, aby wszyscy bez wyjątku angażowali się w dzieła i sprawy Boże. Kto może, niech w taki czy inny sposób wspiera wybrane przekaźniki czyli wizjonerów. Efekty wytężonej pracy będą bardzo wielkie.

Słowa Pana to wskazówki do życia w świętości. Dawajmy temu pokoleniu do spożycia Chleb Zrozumienia od Pana. Słowo Boże jest dla nas najcenniejszym lekarstwem, ponieważ Ono czyni wszystko nowe, ulecza i przemienia.

Kto nie bierze udziału swoim wielkim spokojem w uśmierzeniu niepokojów wzniecanych przez innych nie może się nazywać dzieckiem Boga. Nie można przyglądać się obojętnie i ulegle, jak zło się rozprzestrzenia!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 19:25, 05 Lut 2017    Temat postu:

Polska może uzyskać taki stan, że więzienia będą puste, a wszyscy będą żyli święcie. Tylko pozwólmy, aby Pan królował w Polsce nad nami i w naszych sercach. Bóg jest Panem wydarzeń. Czas budzenia sumień nadchodzi, lecz dokonuje się on w znaku krzyża.

Nadchodzą dni, kiedy Królestwo Boże na ziemi będzie jak w Niebie. Pragnijmy rzeczy pochodzących z Nieba. Czyż mało do kochania dał nam Pan? Walczmy dla uznania Bożego, królewskiego panowania. Pan przynosi nam nadzieję, abyśmy nie ulegli zwątpieniu, ponieważ czas walki jest ograniczony. Wytrwałość doprowadzi was do pełni prawdy.

Słowo życia jest i zawsze będzie najcenniejszym dobrodziejstwem. Ono pomoże wam odróżnić dobro od zła. Nas obowiązuje szczerość. Przyjęta prawda wypełnia duszę czystością a czystość wypełnia duszę cichością. Pozwólmy, niech was prowadzi cisza. Pozwólmy, niech was formuje cisza. Ona niesie zwycięstwo.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 22:07, 05 Lut 2017    Temat postu:

Pan chce nas uczulić na właściwą, dobrą spowiedź świętą. Jak bardzo zatrważająca jest nieznajomość przyczyn grzechów. Drogą do uznania błędów jest szukanie Bożej Woli. Odbiciem szczerości duszy wobec Boga jest jej szczerość wobec spowiednika. Tak mu się otwiera jak Bogu. I sobie samej przygląda się dusza z taką samą szczerością. Nie wmawia w siebie tego, czego nie ma.

Pan nakazuje aby zbierać Jego słowa i nauki tak, by nawet kosze ułomków nie zostały i przekazywać je innym. Korzystajmy obficie z dobrych objawień, kontrolujmy je. Lud musi mieć objawienia, które winni rozszerzać kapłani wśród wiernych. Pan wybrał już tych, którzy przekażą Jego Orędzia.

Wszyscy, którzy zostali wezwani do świadczenia otwarcie wszystkim mieszkańcom ziemi nie będą już więcej tłumieni, gdyż lud będzie jak wyschła ziemia, spragniona rosy Bożych Słów. Rozmieśćmy Orędzia tak daleko i tak szeroko, jak to tylko możliwe. Pan znajduję drogi, aby dawać swoje Orędzia.

Polska jest dobrą matką. Polska będzie odradzać się poprzez apostołowanie, będzie dużo nawróceń, z Szawła narodzi się Paweł. Należy uświęcać władzę, nasycając ją naszą świętością. To będzie praca długa, lecz – zwycięska.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_
Gość


PostWysłany: Nie 22:31, 05 Lut 2017    Temat postu:

Pan wzywa do odsunięcia złych ludzi od jakiejkolwiek władzy i możliwości decydowania w czymkolwiek. Tylko garstka ludzi pragnie manipulować całym narodem. My, Polacy, musimy coraz szybciej i uczciwiej normalizować swoje życie społeczne. Potrzeb w naszym narodzie jest nieskończenie wiele, lecz nie ma takiej, której nie potrafilibyśmy zaradzić, jeśli zechcemy.

Kościół musi przypomnieć sobie Drogi Pana. Kościół odrodzony będzie prawie cały charyzmatyczny. Tu w Polsce Wieczerniki są Światłem Pana. Są światłem zapowiadanym. Są źródłem, z którego wytryśnie na cały kraj Boża Miłość. Są prawdziwie Wieczernikiem z czasów apostołów, kiedy to oni wraz z Maryją oczekiwali na światło Ducha Świętego.

Pierwsi chrześcijanie wyróżniali się wśród swojego otoczenia życzliwością, dobrocią i hojnością, a ich domy były wzorcami zgodnego życia rodzinnego. Nic dziwnego, że pociągali otoczenie swoim przykładem. Dlatego wciąż rosły szeregi wyznawców Chrystusa.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin