Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna Forum Chrześcijańskie
Aby wszyscy stanowili jedno Jn 17,21
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Temat: Pan Jezus zakłada Centrum Smoleńskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Śro 14:46, 18 Lip 2018    Temat postu:

WĄTEK: POLSKIE ELITY

Z tematem Smoleńska nierozerwalnie wiąże się też ważny wątek polskich elit, stanu polskich elit.


Prof. Piotr Jaroszyński w felieton z cyklu "Myśląc Ojczyzna" wygłoszonym w Radio Maryja mówił o elitach, o problemie zaniku polskich elit. Elitę kształtują dziś media, według swojego uznania. Kto jest znany, często pokazywany, uważany jest za elitę. Telewizyjny profesor niekoniecznie jest tym najmądrzejszym, a faktycznie wartościowi są mało nieznani. Jest to przeciwko narodowi, a mechanizm jest sprytnie wymyślony. Ludzie wartościowi nie wiedzą, jak bardzo są potrzebni. Nie chodzi wiec o to, że prawdziwych elit nie mamy, ale że ci ludzie nie sa znani. Trzeba "promować i wspierać, choćby lokalnie, osoby wyróżniające sie talentem i pracowitością, to sukcesywnie odzyskiwać wpływ na masowe media" aby nie były nam obce.
Prof. Piotr Jaroszyński podczas wykładu "Metody niszczenia elit w Polsce" (Youtube) mówił między innymi o tym, jak zasiedlano w blokach ludzi według określonego klucza. Profesorowi przydzielano mieszkanie między złodziejami i bandytami aby ich dzieci, pochodzące z odmiennych środowisk wymieszały się, ze szkodą dla kolejnych pokoleń. W wykładzie mowa jest także o wywożeniu inteligencji do pracy przy wyrąbie drzew. Nie do takiej pracy ci ludzie zostali stworzeni. Nie taką pracą ci ludzie mogli z pożytkiem służyć ojczyźnie. Elitę buduje się w określonych warunkach, zdobywajac wiedzę przez całe lata.

W tym samym wykładzie prof. Piotr Jaroszyński mówi o tym, że największą stratą Polski podczas II wojny światowej była utrata elit. Żadne państwo nie doświadczyło tego w takiej skali. Pod koniec II wojny światowej zasiedlono w Polsce z rozkazu Stalina około 200-300 tysięcy osób nie będacych Polakami, nie byli ci ludzie związani z polskością. Polskę traktowali wrogo. Ludzie ci objęli urzędy i oświatę, stacjonowali w Warszawie i w miasta wojewódzkich. Rdzenną ludność Warszawy rozproszono. To działa do dziś. Nie ma zatem żadnej wojny "polsko-polskiej", bo to nie są Polacy. Kolejny temat to niszczenie elit w czasie pokoju, które polega na niszczeniu w zarodku potencjalnych elit, czyli dzieci i młodzieży. Podczas zsyłki mieszano ludzi z inną ludnością, aby się zmieszali. Dzieci elit nie wyrastały wtedy na elitę. Blok mieszkalny w PRL był ostatnią fazą takich działań. W bloku nie ma atmosfery na tworzenie elit. Tworzenie elit wymaga odpowiednich warunków. Profesor zdobywa wiedzę całe życie i nie można łatwo go zastąpić kimś innym. W czasach PRL ludzie ukrywali pochodzenie, niszczyli pamiątki, aby nie byli uznani a burżujów. Społeczeństwo podzielono na dwie grupy: na bardzo biednych, którzy myślą tylko o utrzymaniu i na takich, którzy kupują sobie luksusowe domy i samochody i to im zajmuje umysł.

Pan prof. Jaroszyński mówił też o deklasowaniu najbiedniejszych Polaków w zaborze rosyjskim, o tym, że trafiali do armii carskiej na 25 lat i jeśli w ogóle z niej wracali, byli ludźmi zniszczonymi.

Na wykładzie padły też ważne słowa o tym, że często jesteśmy zrezygnowani i zadajemy sobie pytanie: jaki mogę mieć wpływ na to i na tamto. Tymczasem nasi przeciwnicy są tymi, którzy mają taki wpływ. Tutaj chodzi o porzucenie poczucia niemożności do jakiej zostaliśmy wychowani.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Śro 15:08, 18 Lip 2018    Temat postu:

Jeśli chodzi o Tragedię Smolenską to trzeba przypominać tym, którzy jeszcze nie wiedzą, że Pan Jezus powiedział w Orędziach ważne prawdy o przebiegu wydarzeń kwietnia 2010 roku. Częściowo dotarli do tych prawd także niezależni blogerzy:

1. Śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego tuż po spotkaniu na Litwie 8 kwietnia.
2. Zamordowanie i pogrzebanie kilku oficjalnych ofiar delegacji na terenie Polski jeszcze przed wylotem delegacji.
3. Awaryjne lądowanie Tupolewa na lotnisku Smoleńsk Jużnyj i uśmiercenie tej części delegacji.
4. Medialna inscenizacja katastrofy pod lotniskiem Smoleńsk Sierwiernyj (fałszywe szczątki lotnicze, fałszywi świadkowie)
5. Zestrzelenie mniejszego, generalskiego samolotu Jak, który wystartował z Okęcia wkrótce po Tupolewie.
6. Kłamstwo o zgonach osób, które jako agenci rosyjscy, nie były objęte atakiem.
7. Dezinformacja, zacieranie śladów, mordestwa niewygodnych świadków.

Szczegóły na stronie:
cyprianpolakwiara . blogspot . com
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Śro 15:44, 18 Lip 2018    Temat postu:

Trzeba prześledzić wszystko to, co sprawiło, że zamach smoleński był możliwy. W czasach PRL był zawsze możliwy. Jednak dlaczego doszło do tego w czasach uważanych powszechnie za czasy wolności?


WĄTEK: AGENTURA W EDUKACJI

Wśród nauczycieli zawsze byli tacy, którzy chętnie dzielili się wiedzą z uczniami, nawet jeśli nie była to wiedza zawarta w programie nauczania. I o to chodzi.

Dzięki temu wiedziałem dość szybko, że przemiany 1989 roku były tylko przetasowaniem władzy. Komuniści ograbili mienie narodowe, by stać się pierwszymi kapitalistami. Odtąd ich rolą było panowanie nad mediami, ale na to mieli pieniądze.

Co do programów nauczania, to tutaj wiele pozostawało po staremu. Czytanka o Leninie po 1989 roku. Marksiści nauczający na uczelniach wyższych. Itp. itd.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Śro 16:09, 18 Lip 2018    Temat postu:

WĄTEK: SĄDOWNICTWO

Nikt nie ma wątpliwości, że po Smoleńsku powinny były ruszyć twarde, rzetelne procesy. Wiemy jednak, że III RP to wiele pozamiatanych pod dywan zbrodniczych spraw okresu PRL.

Słabość sędziów wynika ze słabości ich autorytetu. Jeżli sędzia nie jest wierzący i praktykujący, to choćby wiele się uczył, jego autorytet nie będzie zbyt silny. To otwiera drogę do braku samodzielności myślenia czyli do podległości zwierzchnikom. Jeżeli są zwierzchnicy agenturalni, dana sprawa idzie pod dywan.

To nie jest tak, że każdy, wierzący czy niewierzący ma prawo do każdego zawodu. Było o tym w orędziach Centurii, że sąd musi być w imię Ewangelii i Chrystusa.

Ulegamy pozorom, jeżeli patrzymy na potężny budynek sądu. Bo na sądy wybiera się budynki monumentalne, budzące respekt. Niestety na scenografii często się kończy, jeżeli sędzia jest moralnie słaby.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Śro 17:00, 18 Lip 2018    Temat postu:

WĄTEK: AGENTURA W KOŚCIELE

Na ile agentura w Kościele ma związek ze Smoleńskiem? Na tyle, na ile duchowni poparli Platformę Obywatelską czyli liberałów. Bezpośrednie związki istnieją.

Ogólnie mówiąc, tak, jak rolą Kościoła jest budzenie świadomości i w ogóle wszelka światłość narodu, tak misją agentury jest gaszenie Kościoła i jego usypianie.

Mechanizmy są znane i omawiane w Orędziach Pana Jezusa do Kapłanów ks. Dona Ottavio Micheliniego. Kościół jest solą w oku lewicy, stąd działalność agentury na tym polu jest pewna.

Można odnieść wrażenie, że 40 procent katolików na niedzielnej Mszy jest jakimś zaprogramowanym pułapem. W tym sensie, że te 40 procent nie ma w demokracji nic do powiedzenia. Jest to zatem tolerowane, co dodatkowo sprawia wrażenie, że - "o co chodzi, macie wolność wyznania". Zepchnięto więc Kościół do 40 procent.

Niszczenie Kościoła dokonywane jest przez niszczenie obyczajów. Pewne złe rzeczy dzieją się już w seminariach duchownych. Natomiast bezlitośnie prześladowane są objawienia, bo stanowią autentyczny autorytet, w stosunku do tego, jaki chce ustanowić agentura.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Czw 9:50, 19 Lip 2018    Temat postu:

Wracając do tematu Synagogi Szatana, trzeba odpowiedzieć sobie na kilka pytań...

1. Po co im Okęcie?
2. Czy tylko Okęcie?
3. Czy ma to związek z chemtrails?
4. Czy ma to związek z panowaniem w przestrzeni powietrznej (wojskowe siły lotnicze)?

Odrębnym, lecz bardzo ważnym wątkiem jest lichwa.

Dlaczego Polacy chcą być niewolnikami żydowskich kredytów?

Wiemy, że skala zadłużenia państwa jest ogromna.
Według Wikipedii, dług publiczny w 2017 roku wynosił 928,2 mld zł.

Państwa nie zadłużają się u innych państw, lecz w prywatnych bankach, co jest wyjątkowo cyniczną praktyką.
Pieniądz na świecie emitowany jest przy pomocy lichwiarskich kredytów, co było i jest ogromną patologią.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Czw 14:07, 19 Lip 2018    Temat postu:

Kredyty i lichwa to niewolnictwo psychologiczne. Historia tego niewolnictwa sięga wieków. Z samego powodu lichwy były wojny.

Historia uzależniania Polski od tych kajdan może mieć znaczenie w sprawie smoleńskiej.

Wierzyciel staje się psychologicznym panem dłużnika.

Kalendarium smoleńskie może być wielowymiarowe. Kalendarium postępującego długu publicznego jest jego składową.

Ważną składową kalendarium smoleńskiego jest historia antypolskiego spisku, antypolskiej histerii.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Czw 14:40, 19 Lip 2018    Temat postu:

Rok 2005 to zmiana władzy w Polsce. Po wyborach 2005 roku nadszedł koniec rządów koalicji SLD i PSL, także koniec drugiej kadencji prezydenta Kwaśniewskiego.

Antypolskie ataki skierowane dotąd głównie przeciwko Radiu Maryja rozszerzają się i na cel obrano sobie środowisko PiS. LPR jako partia uchodząca za środowisko zbliżone do Radia Maryja od pewnego czasu nazywane było przymiotnikiem "moherowe"

Po wyborach parlamentarnych, PiS podjął rozmowy w pierwszej kolejności z Platformą Obywatelską. PiS po kolejnej turze rozmów odrzucił twarde warunki PO i odtąd rozpoczęła się ostra kampania nienawiści do PiS. Zawiązano koalicję PiS, LPR i Samoobrony. Opozycja nazwała ją koalicją "moherową". Była to zatem swoista kontynuacja - a nie początek - nienawistnej, antypolskiej kampanii.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Czw 15:03, 19 Lip 2018    Temat postu:

Rok 2006 - kampania niewawiści antypisowskiej daje o sobie znać poza granicami Polski. Niemiecka gazeta pisze o Kaczyńskich jako o polskich kartoflach, którzy chcą rządzić światem.

Rok 2007 - liczne przeszkody wewnątrz i na zewnatrz kolacji doprowadzją do samorozwiązania Sejmu. Nowe wybory parlamentarne.

Dlaczego Donald Tusk został premierem? Dlatego, że był młody. Marketing polityczny nastawiony był (i jest nadal) na pokazywanie Kaczyńskich jako starców niepasujących do młodej Europy. Wyrazem tego była akcja "zabierz babci dowód". Chodziło tu o dowód osobisty jaki uprawnia wyborcę do udziału w wyborach.

Wcześniej jakieś siły usunęły byłego premiera z PiSu - Kazimierza Marcinkiewicza, gdyż jako młody i sympatyczny dodawał szans wyborczych PiSowi. Ktoś utorował mu drogę do Londynu. Ktoś, bo chyba sam sobie tego go załatwił.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Czw 16:11, 19 Lip 2018    Temat postu:

Jak do tego doszło, że tak marionetkowy rząd Tuska doszedł do władzy? Bo, to że był marionetkowy to dało się wyczuć w wielu punktach. Nie trzeba być specem, aby wyczuwać dyletanctwo.

Mówiono o tym, że Platformę Obywatelską założyły służby specjalne. Nie ma wątpliwości, że tego typu partia powstała według wzorców zachodnich, według instrukcji "tajników" masońskich. Partia ta miała (i pewnie ma nadal) łącznika pomiędzy premierem a masonerią zachodnią. Być może londyńską - mówił o tym kiedyś dokładnie p. Krajski.

Te siły, chcąc uczynić z Polski województwo Unii Europejskiej, osłabiają polskość na różne sposoby.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Czw 17:20, 19 Lip 2018    Temat postu:

Pan Jezus mówi poprzez proroków o sytuacji w Polsce. Poniżej cytat z Orędzia z 2007 roku:

"Módlcie się za rządzących, oni są zdrajcami. Proście o ich nawrócenie."
(z Orędzia z 16 grudnia 2007 roku)

Chodzi tu o nowy rząd wybrany po jesiennych wyborach parlamentarnych 2007 roku.

Kilka miesięcy wcześniej przekazano wspólnotom Kościoła Orędzie zawierające m.in. takie słowa:

"Obcy przybyli na teren Polski. Z różnych pojazdów powysiadali. Strój jeden ich łączył i czarne aktówki w rękach."
(20 maja 2007)

O kogo może tu chodzić? Może data Orędzia coś podpowie. Czy ludzie ci przyjechali jako posiłki dla obalenia rządu PiS?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Czw 18:24, 19 Lip 2018    Temat postu:

24 listopada 2007 roku rząd D. Tuska uzyskał wotum zaufania od Sejmu (Wikipedia),

dwa miesiace później

23 stycznia 2008 roku rozbija się wojskowy samolot CASA z licznymi przedstawicielami polskiego lotnictwa wojskowego.

Po Smoleńsku trudno myśleć o tych dwóch katastrofach inaczej niż w kategoriach zamachu.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pią 11:32, 20 Lip 2018    Temat postu:

Aparat sowiecki został zastąpiony przez aparat masoński. Zasadniczym problemem jest nasza słaba znajomość tego aparatu. Sowiecki był bezczelnie jawny. Masoński jest bezczelnie tajny. Masoneria najwyżej udaje jawność.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pią 11:50, 20 Lip 2018    Temat postu:

Komunizm miał swoje tajemnice, lecz większość społeczeństwa zdawała sobie sprawę z tego niewolnictwa. W przypadku ustroju masońskiego można nie zdawać sobie z tego sprawy.

Ustrój masoński to zbiór wszystkich tych elementów ustrojowych, które nie są zgodne z zamysłem Boga.

Na myśl przychodzi tu Traktat Lizboński. Wiele reguł Unii Europejskiej nie jest zgodnych z zamysłem Boga.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pią 13:19, 20 Lip 2018    Temat postu:

Polacy zaprzedają się kredytom. Żydzi już kilka wieków temu upatrzyli sobie London City jako stolicę dla swoich lichwiarskich interesów. Aparat ten zabronił nauczania o szkodliwości lichwy. Polacy są naciągni, namawiani na kredyty na każdym szczeblu, od drobnych zakupów aż do budowy dużych obiektów.

Wiele mechanizmów finansowego zniewolenia opisano w piśmie
"Michael dla tryumfu Niepokalanej"
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrześcijańskie Strona Główna -> Ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin